Сега е точно : Maј 5th, 2024, 12:19 pm

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]




Испрати нова тема Оваа тема е заклучека не може повеќе да давате мислења или да ја менувате  [ � теми ]  Оди на страна Предходна  1, 2, 3  Следна
Автор Порака
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Декември 21st, 2005, 8:00 pm 
GORAN ic kur ne me boli dali kjotek si jadel ili sli4no..Ako si podobar daj da te cueme i tebe..Jas se trudam i kje prodolzam da se trudam, i preku kur mi e koj od vas kje go pluka toa!!
AJt!!!



Кон врв
  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Декември 21st, 2005, 8:42 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

Регистриран: Maј 25th, 2004, 10:28 pm
Мислења: 1048
Локација: Silitus - The Power od Divinity
bez nervoza

_________________
Nokniot Cuvar na Denovnata Psiha - samo Edna Bolno Izduvana Psihoptska Rastroena Licnost


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Декември 23rd, 2005, 12:38 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Maј 26th, 2004, 6:08 pm
Мислења: 266
Цитат:
pa samo ova ke vi kazam:
NAPRED SAMO PRODOLZETE SI!!!!


ovoj e prfput da vidu i dobar komentar da ne se prifaca.mnogo glupo izreagiraste na ednu obicnu kritiku.razocaraste me :evil:

_________________
RAPTOR


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Декември 23rd, 2005, 2:08 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Јули 14th, 2005, 1:19 pm
Мислења: 1493
Локација: Bitola (Arnaut Maala)
Cekaj sea prv recitira Nerv posle Terror pa Mesija ili obratno prvo Mesija pred Teror . Toj sto recitira vtor malku ne mi se bendisva glasot ama mnogu dobar tekstot zaedno po nekolku slusanja idi dobor sepak mnogu dobra rabota prodolzete samo napred Nerv

_________________
http://www.youtube.com/user/gengobrateff
http://www.facebook.com/gengobrate
https://www.facebook.com/FreedomFightersBitola


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Декември 23rd, 2005, 5:36 pm 
Jas sum vtor!


Кон врв
  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Декември 24th, 2005, 4:14 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Maрт 30th, 2005, 8:20 pm
Мислења: 596
Локација: Bitola metropola(Arnautmala)
mene tekstojte vo globala se super mislam dobro osmisleni teror me zacudi najmnogu zs go nemav slusnato pred toa..zakon e..a mesija malku recitalot da go podobris..ama nema vrska se si ima svoj pocetok..za nerv nemam komentari uste pred da slusnam siguren sum deka nema da napravi nesto shit..pozdrav do vas ..


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Декември 24th, 2005, 9:45 pm 
Отсутен

Регистриран: Авдуст 31st, 2004, 10:29 am
Мислења: 26
abe jas ubavo si kazav i vie odma me kritikuvate pa duri i fizicka sila
abe gomnari ste site
a ova so vika NERV na Paradoxx demen bile tvrdokorni pesinte psss
zimi kurot
ako se lazime se
site ke recat deka se kolku da ti ugodat
ama ne se
samo TEMNATA STRANA pravat HC se drugo e samo nekoja emitacija!!!

e od tolku sto ste site krenati i nakurceni nema da uspee ovde rapot!!
ajt!

_________________
ebi go 2pac!!!!
LoW LiFe motherfuckers till the day i die!!!


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Декември 24th, 2005, 10:02 pm 
Отсутен
Администратор
Членски аватор

Регистриран: Maј 25th, 2004, 9:50 pm
Мислења: 738
Локација: Jurassic Park
изгледа дека ти ГОРАН не ја сфакаш поентата на рапот. рапот е успеал во македонија погледни во подземјето не на телевизија иначе сите го копирале АГО? нема врска тоа а и нејќам да се замарам.

_________________
RAPTOR


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Декември 26th, 2005, 4:10 am 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Јули 30th, 2004, 4:24 pm
Мислења: 54
Локација: Pella, Ancient Makedon
Цитат:
abe jas ubavo si kazav i vie odma me kritikuvate pa duri i fizicka sila
abe gomnari ste site
a ova so vika NERV na Paradoxx demen bile tvrdokorni pesinte psss
zimi kurot
ako se lazime se
site ke recat deka se kolku da ti ugodat
ama ne se


Slushaj vaka GORAN!
Ti mozes da imash kakvo sakas mislenje za PaRaDoX i mozes da dades pozitivna ili negativna kritika, no nemoj da plukash vrz nechij trud! RAZBRA LI? Kako prvo ti ne si kompetenten da ocenuvash koj e tvrdokoren a koj ne e!
Ednostavno ako ne ti se svigja ne slusaj i gotovo. Samo nemoj da izigravash nekakov Hejter po forumi, pa ako si tolku opasen HC Raper daj nekoja traka da slushneme od tebe, bidejki ti si ORIGINALEN a site ostanati sme bile imitacija :). Te sovetuvam da iskulirash i da smirish hormoni i da pochituvash nekoj shto dolgi godini se trudi neshto da napravi!!! Mene nikoj ne mi ugoduva, nitu pak sakam da mi ugoduva, ednostavno lugeto na ovoj forum davaat objektivni oceni, a ti davash subjektivno mislenje poradi zavist i ljubomora. Nemoj da vregjash luge shto nisto ne ti napravile i shto ne gi poznavash! Naskoro ke imaat site moznost da go slushaat albumot na PaRaDoX, pa togash ke mozat da ocenat kakov e! Neznam kade primeti nekoj deka se kurci?!?! Jas sum otvoren za sorabotka i prijatelstvo so site artisti na mak rap scenava, samo ne so licemeri i gomnojadci od tvoj kalibar! Na tebe ostanuva da se izvinish za navredite so gi kazuvash vo tvoite postovi i OK e, a ako nesakas poveke ne zamaraj so temava i ODJEBI!
A ti goblince neznam so si tolku razocaran od nasahata reakcija i kaj se pronajde ti vo ovaa tema? :). Negoviot prv post e premnogu dvosmislen i toa pozitivnata kritika mu e povrshna maska za prethodno sho ne posra. Kako bi bilo nekoj da zbori nevistini za tvojata grupa Raptori da receme? Ne li bi reagiral na toa? Jas ne reagirav za negovite kometari za pesnata Kade Odime, tuku za toa sho go zboreshe za PaRaDoX! Poveke nema shto da se objasnuva vo temava, sve e kazano. Ako se prodolzi so sranja na temava, ke bide zaklucena so sigurnost!


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Декември 27th, 2005, 3:15 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Maј 25th, 2004, 10:21 pm
Мислења: 73
Локација: nema
Koj kako svaka goran coek mnogo greshish a i kako shto velat koj ceni ke go cenat koj ne koj go ebe davash respekt dobivash respekt a trakava ushte ne sum ja slushal i nemozjam da dadam komentar Pozdrav

_________________
I m BACK and I m not Hapy !!!


Кон врв
 Профил  
 
Покажи постара тема:  Сортирај по  
Испрати нова тема Оваа тема е заклучека не може повеќе да давате мислења или да ја менувате  [ � теми ]  Оди на страна Предходна  1, 2, 3  Следна

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови and 3 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до:  
Copyright © 2004-2023 Македонски Рап