Сега е точно : Јули 9th, 2020, 1:43 pm

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ] 
Автор Порака
 Наслов на мислењето: Токсикологија - 4екераукц
ТемаИспратено: Aприл 3rd, 2009, 1:49 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Февруари 9th, 2007, 2:42 pm
Мислења: 58
Локација: Tetovo
Токсикологија со нов албум 4екераукц
давнлоад на http://www.toksikologijamusic.com/
Мене ми се свиѓа па коментирајте
Почит


_________________
Street
Rules
Crew Samo tri zbora slusas
www.myspace.com/surovarealnost


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Aприл 3rd, 2009, 2:22 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Авдуст 30th, 2007, 5:49 am
Мислења: 1196
Има тема у предземања за ова..
http://www.rap.com.mk/forum/viewtopic.php?t=5102

_________________
I’m tired of people judging what’s real Hip Hop.


Кон врв
 Профил  
 
Покажи постара тема:  Сортирај по  
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ] 

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови and 11 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до:  
cron
Copyright © 2004-2009 Македонски Рап