Сега е точно : Јули 9th, 2020, 1:53 pm

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна 1, 2  Следна
Автор Порака
 Наслов на мислењето: ZDRAVO JAS SUM NOV TUKA !!! ACE !!SLUSNETE JA MOJATA MUSIKA
ТемаИспратено: Jуни 14th, 2009, 11:03 pm 
Отсутен

Регистриран: Jуни 14th, 2009, 10:58 pm
Мислења: 8
ZDRAVO


SLUCAJNO DOJDOV NA OVAA STRANA

I MISLEV NE BI NILO LOSO DA SE REGISTRIRAM I DA SLUSNAM KAKO VI SE SVIGA MOJATA MUSIKA

JAS SE VIKAM ACE I ZIVEAM VO BERLIN GERMANIJA

RAPUVAM SO GODINI VISE NA ANGLESKI

EVE MI JA STRANATA

WWW.MYSPACE.COM/ACEDAMAKADON

PISETE DALI VI SE SVIGA MOJATA MUSIKA

CAO

POZ

ACEКон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Jуни 14th, 2009, 11:24 pm 
Отсутен

Регистриран: Jуни 14th, 2009, 10:58 pm
Мислења: 8
êy jas uste ednas

heheh
pisete slobodno

i ako e losa kritika

nema problem


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Jуни 15th, 2009, 5:54 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Jуни 8th, 2009, 5:36 am
Мислења: 18
Добра продуктција на песните. али би сакала да цуам некоја со македонски текст :D
Поз.


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Jуни 15th, 2009, 6:39 pm 
Отсутен

Регистриран: Jуни 14th, 2009, 10:58 pm
Мислења: 8
heheh fala

ama ne mi ide na makedonski so rap.

ne mozam ni na germanski da pisuvam dobro , a tuka sum poraznal.

fala uste ednas sto si zema vreme da gi slusnes mojte pesni

redovno gi menjavam pesnite na myspace

poz.


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Jуни 15th, 2009, 7:26 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Jуни 21st, 2004, 2:04 pm
Мислења: 495
Локација: TETOBO
интересно звучи тека нина стајл :D

_________________
www.myspace.com/ekipata
www.myspace.com/mefki
OPASNO PO ZIVOT!


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Jуни 15th, 2009, 11:36 pm 
Отсутен

Регистриран: Jуни 14th, 2009, 10:58 pm
Мислења: 8
TECHN9NE


HEHEHEHHEHHEHEHHEHHEEHEHE


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Jуни 21st, 2009, 1:11 am 
Отсутен

Регистриран: Aприл 6th, 2008, 1:18 pm
Мислења: 900
доста добри песни , ми се свиѓа оној стил на брзо рецитирање и успорување
иначе пробај на македонски ,репрезент на земјава малце :)
поз


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Jуни 21st, 2009, 5:16 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Jуни 8th, 2009, 5:36 am
Мислења: 18
Да да, мозно е и да те бива по македонски, ако ти мислис не :) :P


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Jуни 21st, 2009, 11:31 pm 
Отсутен

Регистриран: Jуни 14th, 2009, 10:58 pm
Мислења: 8
za prvo fala na site sto vrakat prouka

a za na makedonski da rapusvam tesko mi e

ne mi odi , sum probal

ama i jas vaka representiram od kade sum i koj sum

ACE aka ALEKSANDAR THE GREAT THE REALMAKADON


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Јули 3rd, 2009, 2:05 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Јули 5th, 2008, 6:33 pm
Мислења: 360
Локација: East Coast
Многу јако флоу момак, респект!
Ти си ги продуцираш траките, или студио?

_________________
Слика


Кон врв
 Профил  
 
Покажи постара тема:  Сортирај по  
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна 1, 2  Следна

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови and 8 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до:  
cron
Copyright © 2004-2009 Македонски Рап