Сега е точно : Јули 9th, 2020, 12:19 pm

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна Предходна  1, 2
Автор Порака
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Јули 6th, 2009, 12:05 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Jуни 17th, 2009, 4:11 pm
Мислења: 35
Локација: Бутел 2 *
јака музика правиш брат браво само така продолжи! :D


_________________
peace !:)


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Јули 7th, 2009, 10:45 pm 
Отсутен

Регистриран: Jуни 14th, 2009, 10:58 pm
Мислења: 8
fala na site

eve eden exclusiven track od mojot album

http://www.megaupload.com/?d=3IULN3CY


pisete dali vi se svigapoz ace


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: ZDRAVO JAS SUM NOV TUKA !!! ACE !!SLUSNETE JA MOJATA MUSIKA
ТемаИспратено: Јули 17th, 2009, 1:27 am 
Отсутен

Регистриран: Јули 16th, 2009, 8:15 pm
Мислења: 3
dobar si Aco...i jas bi sakal da recitiram na angliski no ne mi ide nekako so akcentot :lol: ako mozes da me addnes na msn (ako imas) ili prati mi mail [email protected] nekoi soveti za rapot,so zadovolstvo bi gi procital i znam deka od tebe moze da se nauci mn :)
pozdrav,keep the good work!


Кон врв
 Профил  
 
Покажи постара тема:  Сортирај по  
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна Предходна  1, 2

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови and 8 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до:  
cron
Copyright © 2004-2009 Македонски Рап