Сега е точно : Јули 9th, 2020, 2:17 pm

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ] 
Автор Порака
 Наслов на мислењето: Двојно фатална динамика
ТемаИспратено: Jуни 27th, 2009, 3:45 am 
Отсутен

Регистриран: Авдуст 5th, 2007, 10:49 am
Мислења: 10
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=VfOYIMwuHlk[/youtube]
2FD(Двојно Фатална Динамика)
Нови изведувачи на рап сцената
Па ако може по некој коментар позитивни а и негативни што не е во ред со тракава и сите дупки за да може да се поклопат
позз 8)


_________________
http://www.myspace.com/dvojnofatalnadinamika


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Jуни 27th, 2009, 10:21 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Септември 10th, 2008, 4:19 pm
Мислења: 523
Локација: Скопје
Еј Димса ти еам,нигде те нема ти еам! :D
Интересна е тракицава,добро битче,лирички не се лоши,само малце на флоу треба да се поработи.
Ај поздрав ти еам! :)


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Јули 3rd, 2009, 12:20 pm 
Отсутен

Регистриран: Авдуст 5th, 2007, 10:49 am
Мислења: 10
Чиво флоу бе аце на првиот,вториот или третиот ? :P :lol:

_________________
http://www.myspace.com/dvojnofatalnadinamika


Кон врв
 Профил  
 
Покажи постара тема:  Сортирај по  
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ] 

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови and 9 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до:  
cron
Copyright © 2004-2009 Македонски Рап