Сега е точно : Јули 9th, 2020, 12:35 pm

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]
Испрати нова тема Одговори на тема  [ 1на тема ] 
Автор Порака
 Наслов на мислењето: ACE NA KRAJ NA MESECOT VO MK ZA 3 NEDELI
ТемаИспратено: Јули 10th, 2009, 12:38 am 
Отсутен

Регистриран: Jуни 14th, 2009, 10:58 pm
Мислења: 8
ACE NA KRAJ NA MESECOT VO MK ZA 3 NEDELI


AKO IMA NEKOJ RAPERI OD SKOPJE ILI BLIZINA KOJ BI SAKALE DA SNIMAT NESTO SO MENE NEKA MI PISAT TUKA PA BI MOZELE DA NAPRAVIME NEKOJA TRAKA KOGA KE BIDAM DOLE

POZ ACEКон врв
 Профил  
 
Покажи постара тема:  Сортирај по  
Испрати нова тема Одговори на тема  [ 1на тема ] 

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови and 7 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до:  
cron
Copyright © 2004-2009 Македонски Рап