Сега е точно : Септември 19th, 2019, 4:48 pm

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна Предходна  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Следна
Автор Порака
 Наслов на мислењето: Re: 'аЦе маФиа
ТемаИспратено: Maрт 26th, 2010, 4:30 am 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Aприл 3rd, 2005, 4:48 pm
Мислења: 1567
Локација: "...I appear everywhere and nowhere at once..." - Veles
'аЦе маФиа Напиша:
Дечково шо ја стаил траката на јутуб се усрал од премногу заканувачки коментари од шиптарите и ја избришал, а и премногу си глуп не можеше на друг начин да ја најдеш ( просто моеше да напишеш на гугле 'аЦе маФиа - Смрт за шиптари)
ама ај да ти пратам линк да ти ебам
http://www.esnips.com/doc/3fc8f5e1-dd89 ... -%E2%80%A0
НЕ СУМ ЕБАН ЛУЗЕР КО ТЕБЕ КОЈ СЕ КРИЕ ОД ШИПТАРИ, И ИМ ЌУТИ ;)
аце дрма! кој шо сака нека рече.


_________________
"...to speak the truth it takes bravery,
and no man could stop my flow
because i know what i speak, and i speak what i know..."The RZA


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: 'аЦе маФиа
ТемаИспратено: Maрт 26th, 2010, 9:49 am 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Ноември 29th, 2008, 10:32 pm
Мислења: 122
Локација: Кисела Вода
епа...и ја имам порно па не се курчам :D

_________________
шкљ.


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: 'аЦе маФиа
ТемаИспратено: Maрт 26th, 2010, 1:33 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Aприл 3rd, 2005, 4:48 pm
Мислења: 1567
Локација: "...I appear everywhere and nowhere at once..." - Veles
HC girl=] Напиша:
епа...и ја имам порно па не се курчам :D
јас ја ценам твојата скромност, и ја користам оваа прилика да ти го побарам порното да го изгледам, макар да не верувам дека е појако од на аце мафиа :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
ќе може? :oops:

_________________
"...to speak the truth it takes bravery,
and no man could stop my flow
because i know what i speak, and i speak what i know..."The RZA


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: 'аЦе маФиа
ТемаИспратено: Maрт 26th, 2010, 3:14 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Jуни 14th, 2008, 5:05 am
Мислења: 184
Локација: право па лево
Аце е најјаччи.

@hcgirl - прув ит.

_________________
Фрлам шурикени како да се пенкала!


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: 'аЦе маФиа
ТемаИспратено: Maрт 26th, 2010, 8:03 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Ноември 29th, 2008, 10:32 pm
Мислења: 122
Локација: Кисела Вода
пер чим 'аце има порно секој може да има :P
а чеј, не разбрав као моеш да имаш порно? ко што можеш да имаш хорор, нели?

_________________
шкљ.


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: 'аЦе маФиа
ТемаИспратено: Maрт 27th, 2010, 1:10 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Aприл 3rd, 2005, 4:48 pm
Мислења: 1567
Локација: "...I appear everywhere and nowhere at once..." - Veles
HC girl=] Напиша:
пер чим 'аце има порно секој може да има :P
а чеј, не разбрав као моеш да имаш порно? ко што можеш да имаш хорор, нели?
ама можеш да имаш и порнохорор...пази малку... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
п.с.: аце апостроф празно место без точка мафиа дрма! :lol:
@HC girl=]: и дај тоа порното да го изглеаме шо се праиш пеер!

_________________
"...to speak the truth it takes bravery,
and no man could stop my flow
because i know what i speak, and i speak what i know..."The RZA


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: 'аЦе маФиа
ТемаИспратено: Maрт 27th, 2010, 2:36 pm 
Отсутен

Регистриран: Aприл 6th, 2008, 1:18 pm
Мислења: 900
HC girl=] Напиша:
епа...и ја имам порно па не се курчам :D


реков дека не се убацуем у темава ,али
http://megaupload.com/
немој на http://rapidshare.com/ споро е :|
фала однапред :oops:
вива ла мафиа


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: 'аЦе маФиа
ТемаИспратено: Maрт 29th, 2010, 5:02 pm 
Отсутен

Регистриран: Јули 25th, 2009, 4:47 pm
Мислења: 19
Локација: Скопје, Македонија
dzole Напиша:
HC girl=] Напиша:
епа...и ја имам порно па не се курчам :D


реков дека не се убацуем у темава ,али
http://megaupload.com/
немој на http://rapidshare.com/ споро е :|
фала однапред :oops:
вива ла мафиа


http://www.youtube.com/watch?v=eOUpWHJEsNc
ГЛЕДАЈ ГО ПОРНО ВИДЕОТО
'аЦе маФиа - Родителски Надзор (Порн тејп +18)
__________________________________________
албум „И јас имам Порно“ 20.03.2010
http://www.esnips.com/web/IJasImamPorno2010


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: 'аЦе маФиа
ТемаИспратено: Maрт 29th, 2010, 5:02 pm 
Отсутен

Регистриран: Јули 25th, 2009, 4:47 pm
Мислења: 19
Локација: Скопје, Македонија
dzole Напиша:
HC girl=] Напиша:
епа...и ја имам порно па не се курчам :D


реков дека не се убацуем у темава ,али
http://megaupload.com/
немој на http://rapidshare.com/ споро е :|
фала однапред :oops:
вива ла мафиа


http://www.youtube.com/watch?v=eOUpWHJEsNc
ГЛЕДАЈ ГО ПОРНО ВИДЕОТО
'аЦе маФиа - Родителски Надзор (Порн тејп +18)
__________________________________________
албум „И јас имам Порно“ 20.03.2010
http://www.esnips.com/web/IJasImamPorno2010


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: 'аЦе маФиа
ТемаИспратено: Maрт 29th, 2010, 5:03 pm 
Отсутен

Регистриран: Јули 25th, 2009, 4:47 pm
Мислења: 19
Локација: Скопје, Македонија
freaky_dicky Напиша:
Аце е најјаччи.

@hcgirl - прув ит.


http://www.youtube.com/watch?v=eOUpWHJEsNc
ГЛЕДАЈ ГО ПОРНО ВИДЕОТО
'аЦе маФиа - Родителски Надзор (Порн тејп +18)
__________________________________________
албум „И јас имам Порно“ 20.03.2010
http://www.esnips.com/web/IJasImamPorno2010


Кон врв
 Профил  
 
Покажи постара тема:  Сортирај по  
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна Предходна  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Следна

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови и 1 гостин


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до:  
cron
Copyright © 2004-2009 Македонски Рап