Сега е точно : Јули 4th, 2020, 8:02 pm

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна Предходна  1 ... 4, 5, 6, 7, 8
Автор Порака
 Наслов на мислењето: Re: 'аЦе маФиа
ТемаИспратено: Maрт 29th, 2010, 5:04 pm 
Отсутен

Регистриран: Јули 25th, 2009, 4:47 pm
Мислења: 19
Локација: Скопје, Македонија
c-sativa Напиша:
'аЦе маФиа Напиша:
Дечково шо ја стаил траката на јутуб се усрал од премногу заканувачки коментари од шиптарите и ја избришал, а и премногу си глуп не можеше на друг начин да ја најдеш ( просто моеше да напишеш на гугле 'аЦе маФиа - Смрт за шиптари)
ама ај да ти пратам линк да ти ебам
http://www.esnips.com/doc/3fc8f5e1-dd89 ... -%E2%80%A0
НЕ СУМ ЕБАН ЛУЗЕР КО ТЕБЕ КОЈ СЕ КРИЕ ОД ШИПТАРИ, И ИМ ЌУТИ ;)
аце дрма! кој шо сака нека рече.


http://www.youtube.com/watch?v=eOUpWHJEsNc
ГЛЕДАЈ ГО ПОРНО ВИДЕОТО
'аЦе маФиа - Родителски Надзор (Порн тејп +18)
__________________________________________
албум „И јас имам Порно“ 20.03.2010
http://www.esnips.com/web/IJasImamPorno2010Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: 'аЦе маФиа
ТемаИспратено: Maрт 29th, 2010, 6:10 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Aприл 3rd, 2005, 4:48 pm
Мислења: 1567
Локација: "...I appear everywhere and nowhere at once..." - Veles
да резимираме: на аце воопшто не му е лесно...напротив!
веќе некако почна цревата да ми ги вади со порново и мислам дека веќе нема да пуштам глас (читај: буква) на темава. ретардов здосади
ајт

_________________
"...to speak the truth it takes bravery,
and no man could stop my flow
because i know what i speak, and i speak what i know..."The RZA


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: 'аЦе маФиа
ТемаИспратено: Maрт 30th, 2010, 9:46 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Ноември 29th, 2008, 10:32 pm
Мислења: 122
Локација: Кисела Вода
'аЦе маФиа Напиша:
http://www.youtube.com/watch?v=eOUpWHJEsNc
ГЛЕДАЈ ГО ПОРНО ВИДЕОТО
'аЦе маФиа - Родителски Надзор (Порн тејп +18)
__________________________________________
албум „И јас имам Порно“ 20.03.2010
http://www.esnips.com/web/IJasImamPorno2010

епааа...или си гутнал касета или плочата нешто ти е расипана...

_________________
шкљ.


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: 'аЦе маФиа
ТемаИспратено: Aприл 12th, 2010, 10:31 pm 
Отсутен

Регистриран: Aприл 12th, 2010, 10:06 pm
Мислења: 9
TAPA :idea:


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: 'аЦе маФиа
ТемаИспратено: Aприл 15th, 2010, 2:55 am 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Aприл 3rd, 2005, 4:48 pm
Мислења: 1567
Локација: "...I appear everywhere and nowhere at once..." - Veles
не бе нема врска не му љубоморете :D

_________________
"...to speak the truth it takes bravery,
and no man could stop my flow
because i know what i speak, and i speak what i know..."The RZA


Кон врв
 Профил  
 
Покажи постара тема:  Сортирај по  
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна Предходна  1 ... 4, 5, 6, 7, 8

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови and 11 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до:  
cron
Copyright © 2004-2009 Македонски Рап