Сега е точно : Јули 4th, 2020, 9:11 pm

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ] 
Автор Порака
 Наслов на мислењето: Нова Хип Хоп Емисија
ТемаИспратено: Авдуст 6th, 2009, 1:31 pm 
Отсутен

Регистриран: Јули 14th, 2008, 3:34 pm
Мислења: 90
Нова Хип ХОп емија ќесе имитува секоја недела на станицата http://houseofdeathrec.webs.com/
Неа ќе ја водат млади мс`на и ќе има интењуе со други рапери од македонија ........


_________________
Prilep
Ulicen Tim
http://ulicentim.blogspot.com/
http://rap.com.mk/forum/viewtopic.php?t=4928


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Нова Хип Хоп Емисија
ТемаИспратено: Декември 16th, 2009, 9:20 pm 
Отсутен

Регистриран: Maрт 3rd, 2008, 12:31 am
Мислења: 50
Локација: Doma
Уште е активна емисијата ?

_________________
And you cant trust nobody (nobody)
No one (no one)
Im the scorpion


Кон врв
 Профил  
 
Покажи постара тема:  Сортирај по  
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ] 

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови and 10 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до:  
Copyright © 2004-2009 Македонски Рап