Сега е точно : Јули 4th, 2020, 8:51 pm

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна 1, 2  Следна
Автор Порака
 Наслов на мислењето: ShaTak!
ТемаИспратено: Октомври 1st, 2009, 4:22 pm 
Отсутен

Регистриран: Јули 20th, 2008, 2:18 am
Мислења: 70
http://www.youtube.com/watch?v=mJ8zBR1L0WQ Na Dozdot - ShaTak!


http://www.youtube.com/watch?v=_asxY39m ... re=related Krvava Teorija - ShaTak!


_________________
I'll rather die like a man,than live like a coward


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: ShaTak!
ТемаИспратено: Октомври 1st, 2009, 11:30 pm 
Отсутен

Регистриран: Февруари 24th, 2009, 6:33 pm
Мислења: 57
Локација: f kafana
ako e vistinska slucka prvata traka bravo ako ne samo uste edna bleda kopija an mar4elo :) :mrgreen:

_________________
epa vaka :
na ti go prvo sredniov prst
pa posle zemija cela raka


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: ShaTak!
ТемаИспратено: Октомври 16th, 2009, 2:53 am 
Отсутен

Регистриран: Јули 20th, 2008, 2:18 am
Мислења: 70
Поглупаво мислење не сум прочитал .. нема везе .. фала! :)

_________________
I'll rather die like a man,than live like a coward


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: ShaTak!
ТемаИспратено: Декември 13th, 2009, 1:28 am 
Отсутен

Регистриран: Ноември 29th, 2009, 12:55 pm
Мислења: 3
Код:
Постирајте само кирилични мислења, другите ќе бидат БРИШАНИ


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: ShaTak!
ТемаИспратено: Декември 13th, 2009, 1:29 am 
Отсутен

Регистриран: Ноември 29th, 2009, 12:55 pm
Мислења: 3
Код:
Постирајте само кирилични мислења, другите ќе бидат БРИШАНИ


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: ShaTak!
ТемаИспратено: Декември 15th, 2009, 2:33 am 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Декември 11th, 2009, 1:37 am
Мислења: 11
Најбољи Мси У куманово е човеко најубави текстови има Браво шатка :)))) Поздрав


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: ShaTak!
ТемаИспратено: Декември 18th, 2009, 7:18 pm 
Отсутен

Регистриран: Ноември 29th, 2009, 12:55 pm
Мислења: 3
Едно од најдобрите мц-иа у Куманово ..


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: ShaTak!
ТемаИспратено: Декември 23rd, 2009, 1:31 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Maрт 2nd, 2005, 4:07 am
Мислења: 244
Локација: SKOPJE ,TOPANA GHETTO
Epa Vaka Tipot Ima Talent ama mrazam koga nekoj kradi cela traka

ova traka e ukradena Na Dozdot - ShaTak potocno instrumentalkata

instrumentalkata ja napravil Ummet Od Topansko .Cair

tipot e albanec no ve molam za respekt

videte kakvi traki ima napraveno

_________________
●/ You say Soulja Boy, I say Nas
/▌ You say Lil Wayne, i say B.I.G
/ \ You say DJ Khaled, I say DJ Premier


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: ShaTak!
ТемаИспратено: Декември 24th, 2009, 4:39 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

Регистриран: Maрт 26th, 2005, 4:17 pm
Мислења: 2628
Локација: ваму таму
roni Напиша:
Epa Vaka Tipot Ima Talent ama mrazam koga nekoj kradi cela traka

ova traka e ukradena Na Dozdot - ShaTak potocno instrumentalkata

instrumentalkata ja napravil Ummet Od Topansko .Cair

tipot e albanec no ve molam za respekt

videte kakvi traki ima napraveno


Од кога ја направил?
Добар е.

_________________
http://www.myspace.com/SpeciaListMK

„Или ќе чекориме заедно, или ќе умреме како робови“ АГО


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: ShaTak!
ТемаИспратено: Декември 25th, 2009, 1:09 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Maрт 2nd, 2005, 4:07 am
Мислења: 244
Локација: SKOPJE ,TOPANA GHETTO
ta trakata ja ima napravena mislam 2001-2002 no ne mi teknuva imeto na trakata
nekoj den ke mu ja pobaram i ke a adnam na youtube

_________________
●/ You say Soulja Boy, I say Nas
/▌ You say Lil Wayne, i say B.I.G
/ \ You say DJ Khaled, I say DJ Premier


Кон врв
 Профил  
 
Покажи постара тема:  Сортирај по  
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна 1, 2  Следна

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови and 15 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до:  
Copyright © 2004-2009 Македонски Рап