Сега е точно : Јули 4th, 2020, 7:31 pm

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна Предходна  1, 2
Автор Порака
 Наслов на мислењето: Re: ShaTak!
ТемаИспратено: Декември 25th, 2009, 4:28 pm 
Отсутен

Регистриран: Aприл 6th, 2008, 1:18 pm
Мислења: 900
Даа.. позната ми беше однекаде матрицата ,иначе добар е Кумановецот
ПоздравКон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: ShaTak!
ТемаИспратено: Jaнуари 7th, 2010, 6:02 am 
Отсутен

Регистриран: Јули 20th, 2008, 2:18 am
Мислења: 70
http://www.youtube.com/watch?v=Ex7eZLDk ... re=related Revoltirani od svetot [1 b]


http://www.youtube.com/watch?v=P6cY6CA4 ... re=related Definicija na bitot [1 b]


http://www.youtube.com/watch?v=aMlQOzyj ... re=related Za vasha vina [boki]


Pozdrav!

_________________
I'll rather die like a man,than live like a coward


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: ShaTak!
ТемаИспратено: Jaнуари 22nd, 2010, 12:46 am 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Авдуст 30th, 2007, 5:49 am
Мислења: 1196
Добри тракици, добра е оваа `На Дождот`

Поздрав.

_________________
I’m tired of people judging what’s real Hip Hop.


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: ShaTak!
ТемаИспратено: Maрт 14th, 2010, 9:55 am 
Отсутен

Регистриран: Jуни 25th, 2008, 4:34 pm
Мислења: 70
Локација: Lost In Space
Добри се овие.. Браво!

_________________
Remember To Keep Yourself Alive , There Is Nothin' More Important Than That . . .


Кон врв
 Профил  
 
Покажи постара тема:  Сортирај по  
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна Предходна  1, 2

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови and 7 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до:  
cron
Copyright © 2004-2009 Македонски Рап