Сега е точно : Јули 4th, 2020, 9:14 pm

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ] 
Автор Порака
 Наслов на мислењето: Deyan Fanky So Nov Album
ТемаИспратено: Jaнуари 4th, 2010, 3:03 am 
Отсутен

Регистриран: Jaнуари 3rd, 2010, 2:50 am
Мислења: 7
Veleshkiot Raper Deyan Fanky Svojot Album Ne Uspeja Da Go Izdade Legalno
Poradi ne soglasuvnja od negova strana i nekoj Muzicki Prodavnici
"Realnosta Na Hartija" Ne celosen album tie pesni sto beja snimani gi imam za download
Deyan ne Uspeja Da go izdade svojot vtor album legalno i ova go narece kako Kompilacija
simnete i slusnete...

Ligaviot Tip Od Tvojte Sni
Direktno Vo Eter
Outro
Intro
Ti Me Hejtas Ft.Igreto
Clubot Gori ( Trance ) Ft.Getilot
Edna i Edinstvena
Move You'r Body ( BreakDance Instrumental )
Intro Concert

http://www.zshare.net/download/707548722aaf9ca6/

ОВА ГО ПРО4ИТАВ НА ЕДЕН ФОРУМ ПОЗЗ.Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Deyan Fanky So Nov Album
ТемаИспратено: Jaнуари 6th, 2010, 2:11 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

Регистриран: Maрт 26th, 2005, 4:17 pm
Мислења: 2628
Локација: ваму таму
Не иде ова zshare срање... Качи го на rapidshare.com ако не ти е мака.
Поздрав

_________________
http://www.myspace.com/SpeciaListMK

„Или ќе чекориме заедно, или ќе умреме како робови“ АГО


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Deyan Fanky So Nov Album
ТемаИспратено: Февруари 19th, 2010, 3:45 am 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Aприл 3rd, 2005, 4:48 pm
Мислења: 1567
Локација: "...I appear everywhere and nowhere at once..." - Veles
_SpeciaList_ Напиша:
Не иде ова zshare срање... Качи го на rapidshare.com ако не ти е мака.
Поздрав
или префрлете ја темава у "Fun"...

_________________
"...to speak the truth it takes bravery,
and no man could stop my flow
because i know what i speak, and i speak what i know..."The RZA


Кон врв
 Профил  
 
Покажи постара тема:  Сортирај по  
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ] 

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови and 10 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до:  
Copyright © 2004-2009 Македонски Рап