Сега е точно : Јули 9th, 2020, 12:28 pm

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна Предходна  1 ... 28, 29, 30, 31, 32  Следна
Автор Порака
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Maрт 27th, 2009, 1:41 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Aприл 3rd, 2005, 4:48 pm
Мислења: 1567
Локација: "...I appear everywhere and nowhere at once..." - Veles
MC Shuriken Напиша:
c-sativa Напиша:
Чај од нане е тоа, да се разбереме 8)

Грешка си,чај од гане е тоа. :D :D :D
Абе...чај е


_________________
"...to speak the truth it takes bravery,
and no man could stop my flow
because i know what i speak, and i speak what i know..."The RZA


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Maрт 27th, 2009, 8:31 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Maрт 14th, 2009, 3:22 pm
Мислења: 42
Локација: кај шо треба - таму сум .. :)
леле дечки ... :) го разјаснивме "ГРГАЦ" така ? чај во то чудото има и се пуши ...
а "ТУФКИ" шо значи ?? :D:D:D
или претходните одговори беа за терминот "ТУФКИ" ?
хххх :D:D
ајде поздрав и да ја завршиме еднаш дискусијава со чудните зборови :D:D
peace

_________________
The first step to getting the things you want out of life is this: [font=Comic Sans MS]Decide what you want! ºº[/font]


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Maрт 27th, 2009, 8:46 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

Регистриран: Maрт 26th, 2005, 4:17 pm
Мислења: 2628
Локација: ваму таму
Ја претворивте темата во МСН муабети, брао деца!!

_________________
http://www.myspace.com/SpeciaListMK

„Или ќе чекориме заедно, или ќе умреме како робови“ АГО


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Maрт 27th, 2009, 9:09 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Aприл 3rd, 2005, 4:48 pm
Мислења: 1567
Локација: "...I appear everywhere and nowhere at once..." - Veles
_SpeciaList_ Напиша:
Ја претворивте темата во МСН муабети, брао деца!!
брат, ги анализираме текстовите на РНС :twisted:

_________________
"...to speak the truth it takes bravery,
and no man could stop my flow
because i know what i speak, and i speak what i know..."The RZA


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Maрт 30th, 2009, 12:39 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Maрт 14th, 2009, 3:22 pm
Мислења: 42
Локација: кај шо треба - таму сум .. :)
да .. и ако можи да ги доанализираме и да завршиме со тоа, па да се вратиме на главното : РНС .. :)


п.с. и ве молам да не се шири негативна енергија ...... :) МИР!

_________________
The first step to getting the things you want out of life is this: [font=Comic Sans MS]Decide what you want! ºº[/font]


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Aприл 1st, 2009, 2:06 am 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Авдуст 30th, 2007, 5:49 am
Мислења: 1196
Lidija***Xepiii Напиша:
леле дечки ... :) го разјаснивме "ГРГАЦ" така ? чај во то чудото има и се пуши ...
а "ТУФКИ" шо значи ?? :D:D:D
или претходните одговори беа за терминот "ТУФКИ" ?
хххх :D:D
ајде поздрав и да ја завршиме еднаш дискусијава со чудните зборови :D:D
peace


Прашај у маало кај тебе некој ваљда знае. :)

_________________
I’m tired of people judging what’s real Hip Hop.


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Aприл 2nd, 2009, 7:57 am 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Maрт 14th, 2009, 3:22 pm
Мислења: 42
Локација: кај шо треба - таму сум .. :)
епа .. ајде да завршам со то ... :) не е ни толку важно ..
поздрав од мене и продолжете со РНС и дружете се 8)
peace

_________________
The first step to getting the things you want out of life is this: [font=Comic Sans MS]Decide what you want! ºº[/font]


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Aприл 2nd, 2009, 11:48 am 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Aприл 3rd, 2005, 4:48 pm
Мислења: 1567
Локација: "...I appear everywhere and nowhere at once..." - Veles
Lidija***Xepiii Напиша:
епа .. ајде да завршам со то ... :) не е ни толку важно ..
поздрав од мене и продолжете со РНС и дружете се 8)
peace
Ете така бе девојче...штом не знаеш, најарно и да не те интересира...батали тие работи, не ти требаат :wink:
почит
мир!

_________________
"...to speak the truth it takes bravery,
and no man could stop my flow
because i know what i speak, and i speak what i know..."The RZA


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Aприл 2nd, 2009, 12:33 pm 
Отсутен
Модератор

Регистриран: Авдуст 13th, 2005, 12:32 pm
Мислења: 3275
Локација: Битола
Не ти требат, точно.И вратете се на темата, озбилно.Многу забегавте. :)

_________________
Поет ..


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Aприл 2nd, 2009, 6:36 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Авдуст 30th, 2007, 5:49 am
Мислења: 1196
До кај е албумот на РНС да не знае некој??

Поздрав.

_________________
I’m tired of people judging what’s real Hip Hop.


Кон врв
 Профил  
 
Покажи постара тема:  Сортирај по  
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна Предходна  1 ... 28, 29, 30, 31, 32  Следна

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови and 8 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до:  
cron
Copyright © 2004-2009 Македонски Рап