Сега е точно : Декември 2nd, 2020, 7:33 am

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна 1, 2, 3, 4, 5 ... 14  Следна
Автор Порака
 Наслов на мислењето: Udarna formacija
ТемаИспратено: Maј 13th, 2007, 11:47 am 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Јули 6th, 2006, 6:42 pm
Мислења: 576
Локација: bair
pa kako so vidov nemase topic za niv.. i mislam deka zasluzvat da ima tuka nesto za niv.. toj so znaj pokje neka kazi oti jas imam samo traki od niv i gi vidov vcera na nastap.. zakon bea.. atmosferata top ja napraja..
поздрав


_________________
R.I.P. souls..


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Maј 13th, 2007, 9:55 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Maрт 7th, 2006, 7:15 pm
Мислења: 253
epa vaka: prviot album na udarna formacija e gotov i se ocekuva promocijata na koja se nadevam ke prisustvuvate. inaku deneska go snimaa i vtoriot album na koj gostuvame ( crna hronika ) vo edna pesna , inaku spored mene vtoriot album na udarna formacija ke vleze vo 5-6te najdobri albumi koi se izdale vo makedonija. i taka


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Maј 14th, 2007, 2:36 am 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Јули 14th, 2005, 1:19 pm
Мислења: 1493
Локација: Bitola (Arnaut Maala)
Albumot e zakon!!!

_________________
http://www.youtube.com/user/gengobrateff
http://www.facebook.com/gengobrate
https://www.facebook.com/FreedomFightersBitola


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Maј 15th, 2007, 2:19 am 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

Регистриран: Ноември 15th, 2006, 1:34 pm
Мислења: 492
Локација: Skopje-METROPOLA
ajde neka se pravi promocija pa da cueme i da dojdeme da vidime.Pocit

_________________
***THE BIGGEST COLLECTOR***
Na Cesti 24 Sata!!!
R.I.P Toshe Proeski!Pocivaj Vo Mir brate!!!


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Maј 17th, 2007, 1:17 pm 
Отсутен

Регистриран: Септември 2nd, 2005, 1:18 am
Мислења: 56
Локација: ПРИЛЕП ЕБАГО ! ! !
Ehej...:) Kako Ste?
Ej cARTEr-RaP Bas mi e milo so si otvoril tema za nas.iako ne te znam sepak pozdrav do tebe i super si pominavme vo Bitola.
Промоцијата се оцекува наскоро и 4е бидите известени па се надевам дека 4е дојдите и 4е се забавуваме...
Поздрав


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Maј 17th, 2007, 1:30 pm 
Отсутен
Модератор

Регистриран: Авдуст 13th, 2005, 12:32 pm
Мислења: 3275
Локација: Битола
И шо ре4е пиете а ? :) Добар настап браво..

_________________
Поет ..


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Maј 17th, 2007, 5:14 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Јули 6th, 2006, 6:42 pm
Мислења: 576
Локација: bair
palav np :) aj kazete sega nesto pokje za vas.. koga e osnovana udarna.. 4lenovi koj se.. itn......

_________________
R.I.P. souls..


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: EPA VAKA
ТемаИспратено: Maј 17th, 2007, 7:51 pm 
Отсутен

Регистриран: Авдуст 2nd, 2006, 12:46 am
Мислења: 6
epa vaka jas sum isto od Udarna,pet clena sme,ZUM,DOBLE B,PALAVIOT,AUTSAJDER i naravno jas SKIPI.:)))
albumot koj go ima koj go nema,pa sakam midlenje za nego.
A da 4e zaboravev pozdrav i pozit do site sto ne cenat i go cenat nasiot trud.
iiii fala na podrskata.pozdrav skipi


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: EPA VAKA
ТемаИспратено: Maј 17th, 2007, 7:53 pm 
Отсутен

Регистриран: Авдуст 2nd, 2006, 12:46 am
Мислења: 6
epa vaka jas sum isto od Udarna,pet clena sme,ZUM,DOBLE B,PALAVIOT,AUTSAJDER i naravno jas SKIPI.:)))
albumot koj go ima koj go nema,pa sakam midlenje za nego.
A da 4e zaboravev pozdrav i pozit do site sto ne cenat i go cenat nasiot trud.
iiii fala na podrskata.pozdrav skipi


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Maј 17th, 2007, 7:54 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Октомври 24th, 2006, 12:08 am
Мислења: 417
Локација: Прилеп, ебаго :D
промоцијата не ја пропуштам за ништо на светов

_________________
Rap music is something I do
But Hip Hop is something I live


Кон врв
 Профил  
 
Покажи постара тема:  Сортирај по  
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна 1, 2, 3, 4, 5 ... 14  Следна

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови and 5 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до:  
cron
Copyright © 2004-2009 Македонски Рап