Сега е точно : Октомври 15th, 2019, 5:44 am

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ] 
Автор Порака
 Наслов на мислењето: Интервју со Драган Милевски (Хаос)
ТемаИспратено: Авдуст 10th, 2011, 4:21 pm 
Отсутен
Модератор

Регистриран: Авдуст 13th, 2005, 12:32 pm
Мислења: 3275
Локација: Битола
Епа рапери, на линкот подолу ќе ги најдети мојте размислувања за рапот, раперите и публиката. Кој го интересира нека преслуша, пошто не зборам на празно.

http://soundcloud.com/nikola_ilijovski/track-8892


_________________
Поет ..


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Интервју со Драган Милевски (Хаос)
ТемаИспратено: Ноември 3rd, 2011, 12:34 am 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

Регистриран: Maрт 26th, 2005, 4:17 pm
Мислења: 2628
Локација: ваму таму
Брат секоја чест за ставот, муабетот!!! Цар си!
„Микрофонот е психеатарот, јас сум пациентот“ !!!!
Уште го слушам ова... ама утре до крај ќе го дослушам.
Поздрав

_________________
http://www.myspace.com/SpeciaListMK

„Или ќе чекориме заедно, или ќе умреме како робови“ АГО


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Интервју со Драган Милевски (Хаос)
ТемаИспратено: Ноември 21st, 2011, 4:21 pm 
Отсутен
Модератор

Регистриран: Авдуст 13th, 2005, 12:32 pm
Мислења: 3275
Локација: Битола
Фала ти на комплиментите :)

_________________
Поет ..


Кон врв
 Профил  
 
Покажи постара тема:  Сортирај по  
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ] 

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови и 1 гостин


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до:  
cron
Copyright © 2004-2009 Македонски Рап