Сега е точно : Октомври 22nd, 2020, 9:03 am

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ] 
Автор Порака
 Наслов на мислењето: Nov Poredok Crew
ТемаИспратено: Aприл 2nd, 2011, 9:44 pm 
Отсутен

Регистриран: Maј 10th, 2006, 5:25 pm
Мислења: 534
Локација: In Your fucked Brain
http://www.youtube.com/view_play_list?p ... 1E36E114DF eve vi playlist-a naskoro ton novi traki kako i introdukcija na dolgokuvaniot album na Nov Poredok :)


_________________
http://www.myspace.com/vrisokbeatz
http://www.myspace.com/jasskopileto


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Nov Poredok Crew
ТемаИспратено: Aприл 6th, 2011, 10:20 am 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

Регистриран: Maрт 26th, 2005, 4:17 pm
Мислења: 2628
Локација: ваму таму
E ova se cekashe !!!
Ke cujam posle.
Pochit!

_________________
http://www.myspace.com/SpeciaListMK

„Или ќе чекориме заедно, или ќе умреме како робови“ АГО


Кон врв
 Профил  
 
Покажи постара тема:  Сортирај по  
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ] 

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови and 2 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до:  
cron
Copyright © 2004-2009 Македонски Рап