Сега е точно : Октомври 25th, 2020, 7:35 am

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ] 
Автор Порака
 Наслов на мислењето: Xa0c - Јинг и Јанг [2011]
ТемаИспратено: Aприл 29th, 2011, 9:16 pm 
Отсутен
Модератор

Регистриран: Авдуст 13th, 2005, 12:32 pm
Мислења: 3275
Локација: Битола


За неколу дена и Un-official video, црно-бел цртан.
Никој не се замара со форумов, али нека има и тука. :)


_________________
Поет ..


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Xa0c - Јинг и Јанг [2011]
ТемаИспратено: Декември 6th, 2011, 8:11 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

Регистриран: Maрт 26th, 2005, 4:17 pm
Мислења: 2628
Локација: ваму таму
Real Poetry...
Ептен добро...
Почит брат! keep on!

_________________
http://www.myspace.com/SpeciaListMK

„Или ќе чекориме заедно, или ќе умреме како робови“ АГО


Кон врв
 Профил  
 
Покажи постара тема:  Сортирај по  
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ] 

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови and 2 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до:  
cron
Copyright © 2004-2009 Македонски Рап