Сега е точно : Октомври 25th, 2020, 7:34 am

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]
Испрати нова тема Одговори на тема  [ 1на тема ] 
Автор Порака
 Наслов на мислењето: Xa0c - Jing i Jang [Un-official video] 2011
ТемаИспратено: Aприл 30th, 2011, 3:48 pm 
Отсутен
Модератор

Регистриран: Авдуст 13th, 2005, 12:32 pm
Мислења: 3275
Локација: Битола


Неофицијално видео, не е најскладно со приказната во сите сегменти, али сепак - држи вода! :)

Песната е снимана во Boom records - Битола
Текст/вокал: Драган Милевски, Хаос
Видео клип: Јове (Реален Аспект)


_________________
Поет ..


Кон врв
 Профил  
 
Покажи постара тема:  Сортирај по  
Испрати нова тема Одговори на тема  [ 1на тема ] 

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови and 2 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до:  
cron
Copyright © 2004-2009 Македонски Рап