Сега е точно : Јули 20th, 2024, 2:21 pm

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]
Испрати нова тема Одговори на тема  [ � теми ] 
Автор Порака
 Наслов на мислењето: D12 - Fight Music Live
ТемаИспратено: Февруари 14th, 2009, 12:44 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Jуни 21st, 2004, 2:04 pm
Мислења: 495
Локација: TETOBO
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=ZEqhhC7Jed0&feature=related[/youtube]


_________________
www.myspace.com/ekipata
www.myspace.com/mefki
OPASNO PO ZIVOT!


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Февруари 14th, 2009, 1:48 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Jуни 27th, 2006, 3:10 pm
Мислења: 1490
Локација: Велес
Парче...Посебно Бизар :o

_________________
www.myspace.com/crashmc1
www.myspace.com/ulicnaumetnost


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Февруари 15th, 2009, 4:14 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Авдуст 6th, 2007, 2:59 pm
Мислења: 595
Локација: Ulicite vo gradot...
Партали !

___________________________
www.myspace.com/demonotmk


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Февруари 15th, 2009, 6:42 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

Регистриран: Maрт 26th, 2005, 4:17 pm
Мислења: 2628
Локација: ваму таму
топ

_________________
http://www.myspace.com/SpeciaListMK

„Или ќе чекориме заедно, или ќе умреме како робови“ АГО


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Февруари 16th, 2009, 7:36 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Октомври 2nd, 2008, 9:53 pm
Мислења: 753
Локација: Кисела Вода, Скопје, Македонија
Одличен настап...впечаток остава стајлингот на Bizzare... :D

_________________
Hip-Hop nije fraza koja se pise. Hip-Hop je razlog radi koj ja disem. Rap is what we do. Hip-hop is how we live!!!


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Февруари 17th, 2009, 1:49 am 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Aприл 3rd, 2005, 4:48 pm
Мислења: 1567
Локација: "...I appear everywhere and nowhere at once..." - Veles
Не ми се сфиѓаат многу многу D12, а па најмалку Бизар, ама настапот, како и цела Anger Management Tour беше партали...јебига, запад си е запад...

_________________
"...to speak the truth it takes bravery,
and no man could stop my flow
because i know what i speak, and i speak what i know..."The RZA


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re:
ТемаИспратено: Октомври 16th, 2012, 7:01 am 
Отсутен

Регистриран: Октомври 16th, 2012, 6:55 am
Мислења: 2
c-sativa Напиша:
Не ми се сфиѓаат многу многу D12, а па најмалку Бизар, ама настапот, како и цела Anger Management Tour беше партали...јебига, запад си е запад...


Јас не sfig jatt вистински изобилство D12, и така на атомски бизарно, но постигнувањето како остварените гнев за управување со турнеја беше партал ... Јебига, West're запад

_________________
http://www.pass-4sure.info/braindumps/1z0-102.html
http://www.ibqh.org/
http://www.ucl.ac.uk/
http://en.wikipedia.org/wiki/ICMA


Кон врв
 Профил  
 
Покажи постара тема:  Сортирај по  
Испрати нова тема Одговори на тема  [ � теми ] 

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови и 1 гостин


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до:  
Copyright © 2004-2023 Македонски Рап