Сега е точно : Aприл 27th, 2024, 8:17 pm

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]




Испрати нова тема Одговори на тема  [ 1на тема ] 
Автор Порака
 Наслов на мислењето: 3 moja "albuma" - download
ТемаИспратено: Авдуст 13th, 2011, 8:06 pm 
Отсутен

Регистриран: Maј 21st, 2009, 2:40 pm
Мислења: 6
Dakle, danas vam kacim ovaj EP i ovaj LP sa starim pesmama. LP sam vec kacio ali davno pa postoji verovatno veci broj onih koji ga nemaju. Danas kacim ovo i skidam ove pesme sa duse jer za najdalje nedelju dana konacno izbacam "STARO ZA NOVO"!!! Ostalo je jos samo da se odradi cover!!!





Слика

Track list:

01. Samo vas posmatram
02. Sve o cemu sanjam
03. Gore case
04. Necu stati Ft. DSX
05. Furaj dalje
06. Lirika & Beat


Info:

Necu puno da kenjam....
Pesme koje se nalaze na ovom EP-ju, snimane su 2004te godine, to znaci pre 7 godina. Neke od njih su davno i ugledale svetlost dana, neke nisu. Zasto kacim ovo sada, nakon pun kurac vremena? Jednostavno zelim da izbacim sve sto sam ikada snimio (ne bukvalno sve sto sam ikada snimio) i da skinem teret s duse. To je to ljudi. Sve pesme snimane na mom legendarnom plasticnom mikrofonu, osim "Furaj dalje" koja je snimana kod Djo-a u studiju i pesme "Lirika & Beat" koja je snimana u studiju ekipe "Po Klan". Matrice su bili zaduzeni E-jay, Soundclick i Djo. Djo je producirao "Furaj dalje". Ne ocekujem da ce ovo iko zavrteti, ali eto, nek se poslusaju jer ima kako prajsles trenutaka, tako i dobrih linija. Toliko od mene. Pozdrav svima.

DL LINK:
Код:
http://www.sendspace.com/file/rytobp

Код:
https://rapidshare.com/files/2269899357/AxA_-_Paleolit_EP__2004_.rar


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Слика

Track list:

01. Hip Hop reprezent Ft. South Side, Madin & Ilkos (2005) - produced by nemam pojma
02. Sexy Ft. Prospect (2006) - produced by Twoface
03. Ove noci (2007) - produced by Professah
04. Ocekivanja (2007) - produced by nemam pojma
05. Vienna Streetz Ft. Ilkos (2007) - produced by ukradeno od nekud
06. Apokalipsa - Battle skit - produced by CroRap Audio Battle
07. Da te Vidim Ft. G Crew (2007) - produced by Dj Spook
08. Alhemicar pesama (2007) - produced by Prospect
09. Flert Ft. Control Factor (2007) - produced by Nicolla
10. Ne trazhi nas Ft. Jeca Jankovic (2008) - produced by Sliver & AxA
11. Polizhite nam jaja - Axica & Bambi druzhina (2008) - produced by Dj Spook
12. Znam da htela bi Ft. Prospect & Delfagor (2008) - produced by Amitto
13. outro - Lil Vejn idiot fri stajl (2008) - produced by SliverShock


Info:

Hvala svim mc gostima, hvala svim bitmejkerima za matrice ( do kojih sam doshao legalnim i ilegalnim putem ) i veliko hvala Lil Vejnu za neiscrpnu inspiraciju za glupe fristajlove. Sve stvari su snimane u mom studiju koji nema ime, ali ima najjachi pop blocker na svetu (sundjer za ribanje sudja, jeah), osim trake nambr 1 koja je snimana kod Dj Priesta u studiju, trake 6 i 7 koje su snimane u "NBS" studiju, trake 8 koja je snimana u "GruboBeatz" studiju, trake 9 i 13 koje su snimane u "Ekskluziv" studiju. Ni jedna pesma nema odradjen mix ni mastering ni kurceve palceve i td. pa se izvinjavam na mejbi losijem zvuku i oscilaciji i jachini zvuka pesama. Ove pesme sam nosio na dusi i morao sam da ih spakujem u jedan folder, neki izgubljeno-nadjeno fazon. Pesme koje imaju samo strofu (i eventualno refren) su stvari koje su trebale imati gosta, neke su full radjene iz zezanja, neke ozbiljno, neke su od pre 6 godina, neke su nastale u hodu, neke kad sam pijan i golisav stajao ispred mic-a. Uskoro stize "Staro za novo", ovo vam je neshto da degustirate dok konacno ne nadjem vreme da zavrshim taj projekat. Uzivajte ljudi.

DL LINK:
Код:
http://www.sendspace.com/file/zywwl3

Код:
https://rapidshare.com/files/1092149472/AxA_-_Propale_strofe__neobjavljene_stvari__zezanje_i_jos_po_nesto__2005-2008_.rar



---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Слика


Track list:

01. AxA - 14.Februar (Prod. by Slivershock; 2007)
02. AxA - Korak ispred koraka (Produced by Twoface; 2007)
03. AxA & Cvija - Nostalgija (Produced by Prinz; 2007)
04. AxA & Control Factor - Cao ce (Produced by KSHA; 2007)
05. AxA Ft. Manijak - Balkanske Lepotice (Prod. by Slivershock; 2007)
06. AxA - Stara Ljubav (Produced by SliverShock; 2009)
07. AxA - Bez Naslova (Prod. by Mac; 2009)
08. AxA, Mak & Tranz - Sve dok (Prod. by Fantom; 2009)
09. AxA, Mgb & Nekromant - Rispekt (Prod. by Entitet; 2009)
10. Axa & Sliver - Nema oprostaja (prod. Amitto; 2009)
11. AxA, Mak & Enas - Moj Sv(ij)et (Prod. by Enas; 2010)
12. AxA & Tibor - Spustim Prozor (Prod. by Izzy; 2010)
13. AxA & Meansis - Club Benger (Prod. by Shadowville; 2011)
14. AxA & Edi - Ispred (Prod. by Synthab; 2011)
15. AxA & GCrew - Provedi noc samnom (Prod. by Trillian; 2011)


Info:

Saradnje i Svasta nesto, je jedna kompilacija mojih pesama koje su se nasle na necijim albumima, na raznim mikstejpovima i sl... No, ima i par stvari koje do sada nisu bile objavljene na bilo koji od navedenih primera. Uzivajte ;)


DL LINK:
Код:
http://www.sendspace.com/file/pvggxh






Posetite:

Код:
www.facebook.com/Aksa.Silni


Код:
www.myspace.com/1axa1


Код:
www.revoloocija.com


Код:
www.serbianunderground.com




Кон врв
 Профил  
 
Покажи постара тема:  Сортирај по  
Испрати нова тема Одговори на тема  [ 1на тема ] 

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови and 37 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до:  
Copyright © 2004-2023 Македонски Рап