Сега е точно : Јули 20th, 2024, 3:46 pm

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]
Испрати нова тема Одговори на тема  [ � теми ] 
Автор Порака
 Наслов на мислењето: Кажете ми дали сум добар за почетник.Слободно Критикувајте:)
ТемаИспратено: Jaнуари 5th, 2010, 6:43 pm 
Отсутен

Регистриран: Jaнуари 5th, 2010, 6:17 pm
Мислења: 11
Xип Хоп култура еве ти уште една тура,
и немој да мислиш дека се фурам.
Ајде сега бегај не се стегај,
зошто уште немам почнато.
Знам дека си пи*ка и се стегаш како чичка.
Ми редиш рими како ас,бас,трас
а јас ти давам среден прст ислободно пикни си го вг*з.
Ми кажуваш колку си добар ми кажуваш колку те бива,
а твојот рап чини колку една скапана слива.
Сакаш во се да си прф?!
Но ти не си наша крф.
Ти си само еден црф за на јадица че те изгорам на кланица,
не знаеш појдиш ниту до продавница....


Тоа се од Мене..Слободно критикувајте..Мир бротхерсКон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Кажете ми дали сум добар за почетник.Слободно Критикувајте:)
ТемаИспратено: Jaнуари 6th, 2010, 3:08 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Ноември 29th, 2008, 10:32 pm
Мислења: 122
Локација: Кисела Вода
Istomislenik Напиша:
Ајде сега бегај не се стегај,
зошто уште немам почнато.
па почни :) кратко е, башка мислам дека прво треба да почнеш да се стааш по другиве теми, па после да поустираш нешто у нова тема...иначе можда и не е лошо за пр[Ф]пат :mrgreen:
P.S.
Istomislenik Напиша:
..Мир бротхерс
и систерс има :P

_________________
шкљ.


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Кажете ми дали сум добар за почетник.Слободно Критикувајте:)
ТемаИспратено: Aприл 22nd, 2011, 4:28 pm 
Отсутен

Регистриран: Aприл 22nd, 2011, 4:17 pm
Мислења: 1
Добро е за почеток, само труди се да изгледа шо повеќе хардкор! :D


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Кажете ми дали сум добар за почетник.Слободно Критикувајте:)
ТемаИспратено: Maј 6th, 2011, 12:41 am 
Отсутен

Регистриран: Maј 6th, 2011, 12:22 am
Мислења: 5
Ja sum tuka za da rokam kako foka da te naucham po malce joga
ti ne si mi ni do koleno so mojava treta noga mozhesh da lizhnesh
pozadi mene prashina mozham da ti povtoram 100 pati nema protiv
tishina ! jazheto tenko se skjina vie ste jaki samo na zbor koga
kje me vidite begate u dvor ve pletkam u chvor ako me vidite u blizina
kachuvajte se na bor ..dosta e ! :P kritika 24/7 free :)


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Кажете ми дали сум добар за почетник.Слободно Критикувајте:)
ТемаИспратено: Октомври 31st, 2013, 2:34 pm 
Отсутен

Регистриран: Октомври 31st, 2013, 2:31 pm
Мислења: 1
не знаеш појдиш ниту до продавница.... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

_________________
solitairechamp online patience classic cards games klondike


Кон врв
 Профил  
 
Покажи постара тема:  Сортирај по  
Испрати нова тема Одговори на тема  [ � теми ] 

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови and 3 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до:  
cron
Copyright © 2004-2023 Македонски Рап