Сега е точно : Aприл 4th, 2020, 3:18 am

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]




Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна Предходна  1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Следна
Автор Порака
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Aприл 6th, 2008, 12:05 pm 
Отсутен
Модератор

Регистриран: Авдуст 13th, 2005, 12:32 pm
Мислења: 3275
Локација: Битола
B.I.N.D. Напиша:
RaP-RiVaL Напиша:
Гледај од која дата е , т.е од која година.



znam od koja data e... no ako bil hrabar da se sprotistvavuva i ako znael sto voopsto e toa fs nemalo da ostani taka... neli????? samo sakam da dokazam deka "MC" Massacre e samo sranje...


Ако го познаваш е ок , а ако не го знајш тогаш не ти е ок мислењето..


_________________
Поет ..


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Aприл 6th, 2008, 12:53 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Jуни 19th, 2007, 7:15 pm
Мислења: 80
Локација: Прилепаграда
RaP-RiVaL Напиша:
B.I.N.D. Напиша:
RaP-RiVaL Напиша:
Гледај од која дата е , т.е од која година.



znam od koja data e... no ako bil hrabar da se sprotistvavuva i ako znael sto voopsto e toa fs nemalo da ostani taka... neli????? samo sakam da dokazam deka "MC" Massacre e samo sranje...


Ако го познаваш е ок , а ако не го знајш тогаш не ти е ок мислењето..



го познавам... не лично ама имам слушано мн негови траки и типот е стватно сранје... мое мислење... за мене е срање... ПОЧИТ...

_________________
.................... PEACE vs RESPECT ....................
............. www.myspace.com/mcbind ..............
........................... B.I.N.D. ............................


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Aприл 7th, 2008, 9:18 am 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Јули 6th, 2006, 6:42 pm
Мислења: 576
Локација: bair
за мене не е срање.. закон траки има и закон чоек е.. не знам оти ти така мислиш ама твое мислење е не можи никој да го смени

_________________
R.I.P. souls..


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Aприл 7th, 2008, 3:22 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Jуни 19th, 2007, 7:15 pm
Мислења: 80
Локација: Прилепаграда
cARTEr-RaP Напиша:
за мене не е срање.. закон траки има и закон чоек е.. не знам оти ти така мислиш ама твое мислење е не можи никој да го смени



во право си... во секој случај секој си има свое мислење... почит...

_________________
.................... PEACE vs RESPECT ....................
............. www.myspace.com/mcbind ..............
........................... B.I.N.D. ............................


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Aприл 7th, 2008, 3:43 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Jaнуари 16th, 2008, 7:00 pm
Мислења: 922
ja mu imam 4ueno edna pesna: "Du du duvame" i e zakon, ina4e drugi traki mu neam 4ueno i dali e sranje ili ne neznam, ali ova ne e BATTLE, pa da gi po4ituvame malku pravilata i da ne sereme!

Peace...

_________________
Слика

2+2=5 √


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Aприл 7th, 2008, 4:50 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Jуни 19th, 2007, 7:15 pm
Мислења: 80
Локација: Прилепаграда
A.S. Напиша:
ja mu imam 4ueno edna pesna: "Du du duvame" i e zakon, ina4e drugi traki mu neam 4ueno i dali e sranje ili ne neznam, ali ova ne e BATTLE, pa da gi po4ituvame malku pravilata i da ne sereme!

Peace...



хахахахаха.... ок... хахахаххаах...

_________________
.................... PEACE vs RESPECT ....................
............. www.myspace.com/mcbind ..............
........................... B.I.N.D. ............................


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Aприл 9th, 2008, 6:11 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Авдуст 6th, 2007, 2:59 pm
Мислења: 595
Локација: Ulicite vo gradot...
Jas inaku mu kazav toa sto imav da mu kazam...po4ituvam trud...ama pesnite na Massacre nemaat nekakva poenta...po4it.

____________________
Ebi gi site sto te mrazat !


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Aприл 9th, 2008, 8:24 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Jуни 19th, 2007, 7:15 pm
Мислења: 80
Локација: Прилепаграда
gangster neg Напиша:
Jas inaku mu kazav toa sto imav da mu kazam...po4ituvam trud...ama pesnite na Massacre nemaat nekakva poenta...po4it.



Се сложувам...

_________________
.................... PEACE vs RESPECT ....................
............. www.myspace.com/mcbind ..............
........................... B.I.N.D. ............................


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Aприл 11th, 2008, 12:21 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Jaнуари 16th, 2008, 7:00 pm
Мислења: 922
gangster neg Напиша:
Abe MC Massacre mislis deka si dobar,
zastani pred mene i ke si odes doma modar,
ne znam zosto gi imitiras Klan Istok,budalo,
znaes deka nemas pristap vo naseto malo,
moite liriki se premnogu mokni za tebe
pa zatoa ti preporacuvam da se pokries so kebe,
vo zivotov moj ne sum videl takov luzer ko tebe,
ako bides vo duel so mene ke te rasplakam ko bebe,
uste so ona tvoeto"Aj ne zaebavaj"se dokaza deka si plagijat,
ako stvarno si Massacre dojdi vo mojot grad,
ke ti dadam mikrofon i karta za nakaj doma,
zosto koga ke ti mavnam freestyle ke nastapi samo koma.

________________
RESPEKT


dobar fs! Samo napred :D

Piss :lol: :lol:


RESPECT! Peace...

_________________
Слика

2+2=5 √


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Aприл 12th, 2008, 2:09 am 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Maрт 6th, 2008, 11:48 am
Мислења: 85
Локација: nekade na ulica
hehe massacare is good friend with my ex boyfriend and i know him very well but i don't like his song's there is no HARD RAP so will just say
IF U DON'T KNOW ME DON'T JUDGE ME....... :twisted:

_________________
Рапот Верно Го Чува ДнС Екипа...(една љубов)


Кон врв
 Профил  
 
Покажи постара тема:  Сортирај по  
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна Предходна  1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Следна

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови and 2 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до:  
cron
Copyright © 2004-2009 Македонски Рап