Сега е точно : Aприл 4th, 2020, 3:25 am

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна Предходна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 11  Следна
Автор Порака
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Aприл 16th, 2008, 9:05 pm 
Отсутен

Регистриран: Aприл 6th, 2008, 1:18 pm
Мислења: 900
da ima so da pisuvame :DКон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Aприл 19th, 2008, 12:08 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Jaнуари 23rd, 2008, 2:25 pm
Мислења: 654
Локација: skopje, avtokomanda
da beshe pijan nemashe da moze tochni rechenici da pishuva a kamo li pa zapirki :lol: :lol:

_________________
<º))))><.·´¯`·.ãÞŠöļūť.·´¯`·.¸><((((º>
`''' 水갇務最햰 水갇務最햰‘싋섟縹近曜


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Aприл 19th, 2008, 2:03 pm 
Отсутен
Модератор

Регистриран: Авдуст 13th, 2005, 12:32 pm
Мислења: 3275
Локација: Битола
Btw , има од пијан до пијан.
Има развеселн ( малце те фаќа ) , замен ( малце појќе ) , пијан ..... па кома .. :) :) Се ти се то нијанси на пијанство.. Ако си само поднапиен , тогаш не гледам зошто да не ја годиш тастатурата. :) а ако си кома , тогаш гледам зошто .. :)

_________________
Поет ..


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Aприл 19th, 2008, 8:43 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Декември 30th, 2007, 10:35 pm
Мислења: 732
Локација: Чаир
i ja mu ja iam samo duvame cueno ali iam edna kritika za taa traka, malce bitot ne mi se sviga, pozz i respect

_________________
Неам потпис...


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Aприл 19th, 2008, 9:33 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Maрт 2nd, 2008, 3:20 pm
Мислења: 1012
Локација: Ljubljana, Slovenia
RaP-RiVaL Напиша:
Btw , има од пијан до пијан.
Има развеселн ( малце те фаќа ) , замен ( малце појќе ) , пијан ..... па кома .. :) :) Се ти се то нијанси на пијанство.. Ако си само поднапиен , тогаш не гледам зошто да не ја годиш тастатурата. :) а ако си кома , тогаш гледам зошто .. :)


seto toa e tocno..ama ko so procitav on veli deka bil kamen i deka utre ke videl so napisal posto "sea ne znael" ...a ova e ona tvojata treta opcija koja ja kaza :D


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: ccc
ТемаИспратено: Aприл 19th, 2008, 10:06 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Декември 30th, 2007, 10:35 pm
Мислења: 732
Локација: Чаир
ako bil pijan nemalo da bide pred PC da roka FS nego ke bil vrz solja ili vrz kada so dva prsti u oral

_________________
Неам потпис...


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Aприл 23rd, 2008, 3:50 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Jaнуари 16th, 2008, 7:00 pm
Мислења: 922
RaP-RiVaL Напиша:
Btw , има од пијан до пијан.
Има развеселн ( малце те фаќа ) , замен ( малце појќе ) , пијан ..... па кома .. :) :) Се ти се то нијанси на пијанство.. Ако си само поднапиен , тогаш не гледам зошто да не ја годиш тастатурата. :) а ако си кома , тогаш гледам зошто .. :)


dobra podelba :) :D

_________________
Слика

2+2=5 √


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Aприл 23rd, 2008, 8:45 pm 
Отсутен
Модератор

Регистриран: Авдуст 13th, 2005, 12:32 pm
Мислења: 3275
Локација: Битола
Фала. :)
развеселен*
замаен* :)

_________________
Поет ..


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Aприл 24th, 2008, 4:01 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

Регистриран: Maј 25th, 2004, 10:28 pm
Мислења: 1048
Локација: Silitus - The Power od Divinity
Еден лол на целиов ФС, и првиот и батето што му вратил со ФС... ЛООООЛ

Првиот некако напишан да не навлагам дали е препишан или стварно ФС, арно ама ептен се изнасмеав на comeback ФС-то, по бледо... по старо... по преискористени лирики абе шо.... едноставно ако веке се решавате да вратите со ФС седни малку размисли, па почни да пишуваш а не бебе,кебе,тебе,ебе ...


Поздрав
Доктор_

п.с Подршката на вториот ФС е чисто срање, или си му другар или го обожаваш по некоја X причина, како и да ве молам не давајте такви подршки... држете се до реалноста и кажете го вистинското мислење за ФС-њата!

_________________
Nokniot Cuvar na Denovnata Psiha - samo Edna Bolno Izduvana Psihoptska Rastroena Licnost


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Aприл 24th, 2008, 4:25 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Jaнуари 16th, 2008, 7:00 pm
Мислења: 922
RaP-RiVaL Напиша:
Фала. :)
развеселен*
замаен* :)


brat, ja mislam spored toa sho go kazue mc massacre, pro4itaj vika deka bil KAMEN pijan, sho toa zna4i deka e nesho izmegu pijan i koma, a ne vika deka e razveselen ili zamaen!

spored mene, saka da se opravda zasho znae deka ne e nesho mnogu dobar fsto i sea demek da se opravda i da kaze, ova e tapa, pijan bev, kao demek moze i bolje i sea da se naprai fraer

aj pozdrav!

PEACE...

_________________
Слика

2+2=5 √


Кон врв
 Профил  
 
Покажи постара тема:  Сортирај по  
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна Предходна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 11  Следна

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови and 2 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до:  
cron
Copyright © 2004-2009 Македонски Рап