Сега е точно : Aприл 4th, 2020, 3:28 am

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна Предходна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 11  Следна
Автор Порака
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Aприл 24th, 2008, 5:45 pm 
Отсутен
Модератор

Регистриран: Авдуст 13th, 2005, 12:32 pm
Мислења: 3275
Локација: Битола
А ти да про4иташе на зошто има ѕвезди над тие развеселен и замаен ?
Пошто во претходниот текст ги имам згрешено. :)


_________________
Поет ..


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Aприл 24th, 2008, 7:46 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Jaнуари 23rd, 2008, 2:25 pm
Мислења: 654
Локација: skopje, avtokomanda
RaP-RiVaL Напиша:
Фала. :)
развеселен*
замаен* :)
:lol: da vo prvo si za toa :lol:

_________________
<º))))><.·´¯`·.ãÞŠöļūť.·´¯`·.¸><((((º>
`''' 水갇務最햰 水갇務最햰‘싋섟縹近曜


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Aприл 24th, 2008, 8:08 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Maрт 2nd, 2008, 3:20 pm
Мислења: 1012
Локација: Ljubljana, Slovenia
hahahaha interesno (se stemni dodeka da se razberete) :D :lol: :lol:


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Aприл 25th, 2008, 12:36 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Jaнуари 23rd, 2008, 2:25 pm
Мислења: 654
Локација: skopje, avtokomanda
:lol: :lol: :lol:

_________________
<º))))><.·´¯`·.ãÞŠöļūť.·´¯`·.¸><((((º>
`''' 水갇務最햰 水갇務最햰‘싋섟縹近曜


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Aприл 25th, 2008, 3:42 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Jaнуари 16th, 2008, 7:00 pm
Мислења: 922
RaP-RiVaL Напиша:
А ти да про4иташе на зошто има ѕвезди над тие развеселен и замаен ?
Пошто во претходниот текст ги имам згрешено. :)


da da znam

ja koa kazav, dobra podelba ne mislev da ti ismevam zasho si zgreshil, tuku dobra podelba ste napraile

1 razveselen
2 zamaen
3 pijan
4 koma

_________________
Слика

2+2=5 √


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Aприл 25th, 2008, 5:33 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Jуни 19th, 2007, 7:15 pm
Мислења: 80
Локација: Прилепаграда
A.S. Напиша:
RaP-RiVaL Напиша:
А ти да про4иташе на зошто има ѕвезди над тие развеселен и замаен ?
Пошто во претходниот текст ги имам згрешено. :)


da da znam

ja koa kazav, dobra podelba ne mislev da ti ismevam zasho si zgreshil, tuku dobra podelba ste napraile

1 razveselen
2 zamaen
3 pijan
4 koma


Абе ти брат стбарно не ја разбираш ситуацијава... размисли малку ебаго... види прочитај разгледај... не е за тоа со ти си сакал да го измееш или туку тој направил грешка и како и секој си се поправил а не сака да каже со таа поправката дека МАСАКАР е развеселен или незнам што...

_________________
.................... PEACE vs RESPECT ....................
............. www.myspace.com/mcbind ..............
........................... B.I.N.D. ............................


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Aприл 25th, 2008, 5:39 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Maрт 2nd, 2008, 3:20 pm
Мислења: 1012
Локација: Ljubljana, Slovenia
a mc masakar od koga se nema pojaveno na forumov? :D


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Aприл 25th, 2008, 9:48 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Jуни 19th, 2007, 7:15 pm
Мислења: 80
Локација: Прилепаграда
THE_LADY_D Напиша:
a mc masakar od koga se nema pojaveno na forumov? :D


Плус тоа и ти си во право
:D :D :D

_________________
.................... PEACE vs RESPECT ....................
............. www.myspace.com/mcbind ..............
........................... B.I.N.D. ............................


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Aприл 26th, 2008, 5:36 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Авдуст 6th, 2007, 2:59 pm
Мислења: 595
Локација: Ulicite vo gradot...
THE_LADY_D Напиша:
a mc masakar od koga se nema pojaveno na forumov? :D

Pa odkoga go napisal fs-vo...po se izgleda...


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Aприл 26th, 2008, 6:25 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Maрт 2nd, 2008, 3:20 pm
Мислења: 1012
Локација: Ljubljana, Slovenia
ma ne mi se veruva...na 9 dekemvri 2006 mu e napisano....zar od togas?!?!
so znam....


Кон врв
 Профил  
 
Покажи постара тема:  Сортирај по  
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна Предходна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 11  Следна

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови и 1 гостин


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до:  
cron
Copyright © 2004-2009 Македонски Рап