Сега е точно : Aприл 4th, 2020, 5:22 am

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ] 
Автор Порака
 Наслов на мислењето: Кажете ми дал е добро за почетник,слободно критикувајте :D
ТемаИспратено: Ноември 9th, 2009, 12:00 pm 
Отсутен

Регистриран: Ноември 5th, 2009, 2:17 pm
Мислења: 3
Идам на фристајл сега брате бутам и ѕид,
рокам беспрекорно акапела,мавам без бит,
на тастатура,лупам без престан,и не сум престар,
никад не правам престап,имам земја 1 хектар
на час по математика седнат и цртам,
на будалештините зад мој грб не се вртам,
ми скурчи па ајде ќе роламе фиљан,
кога е гага нема начин да отидам во зијан..Кратко е ама неам време идам на тест француски поздрав !!!Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Кажете ми дал е добро за почетник,слободно критикувајте :D
ТемаИспратено: Ноември 10th, 2009, 12:50 am 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Maрт 2nd, 2008, 3:20 pm
Мислења: 1012
Локација: Ljubljana, Slovenia
Вежбај. Како ти оди францускиот? :)


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Кажете ми дал е добро за почетник,слободно критикувајте :D
ТемаИспратено: Ноември 10th, 2009, 3:12 pm 
Отсутен

Регистриран: Ноември 5th, 2009, 2:17 pm
Мислења: 3
Па зависи,али дека MADAM ни е мн фина па лесно се препишуе и се гура некако :D


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Кажете ми дал е добро за почетник,слободно критикувајте :D
ТемаИспратено: Ноември 14th, 2009, 12:34 am 
Отсутен

Регистриран: Aприл 6th, 2008, 1:18 pm
Мислења: 900
нечини да препишуете иначе :P
вежбај поише,имаш ли снимано нешто?


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Кажете ми дал е добро за почетник,слободно критикувајте :D
ТемаИспратено: Ноември 23rd, 2009, 10:53 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Септември 10th, 2008, 4:19 pm
Мислења: 523
Локација: Скопје
dzole Напиша:
нечини да препишуете иначе :P
вежбај поише,имаш ли снимано нешто?

Не лажи,убао е да се препишува.
А ФС-во не е лошо,али вежбај уште.


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Кажете ми дал е добро за почетник,слободно критикувајте :D
ТемаИспратено: Ноември 25th, 2009, 8:24 pm 
Отсутен

Регистриран: Aприл 6th, 2008, 1:18 pm
Мислења: 900
MC Shuriken Напиша:
dzole Напиша:
нечини да препишуете иначе :P
вежбај поише,имаш ли снимано нешто?

Не лажи,убао е да се препишува.
А ФС-во не е лошо,али вежбај уште.


шо туку рекламираш ти со банериве :lol:


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Кажете ми дал е добро за почетник,слободно критикувајте :D
ТемаИспратено: Ноември 25th, 2009, 9:11 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Септември 10th, 2008, 4:19 pm
Мислења: 523
Локација: Скопје
dzole Напиша:
MC Shuriken Напиша:
dzole Напиша:
нечини да препишуете иначе :P
вежбај поише,имаш ли снимано нешто?

Не лажи,убао е да се препишува.
А ФС-во не е лошо,али вежбај уште.


шо туку рекламираш ти со банериве :lol:

Кој банер бе брат?Нешо лошо си видел,нема банер. :D :D :D


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Кажете ми дал е добро за почетник,слободно критикувајте :D
ТемаИспратено: Ноември 25th, 2009, 10:05 pm 
Отсутен

Регистриран: Aприл 6th, 2008, 1:18 pm
Мислења: 900
да бев админ би те збанирал од форумов ,спамер еден :lol:
се шалам, не си спамер :lol:
ае врати се на тема :)


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Кажете ми дал е добро за почетник,слободно критикувајте :D
ТемаИспратено: Jaнуари 21st, 2010, 11:13 am 
Отсутен

Регистриран: Jaнуари 21st, 2010, 11:05 am
Мислења: 5
dobro e ama treba joste da se usovrsues slusaj

http://www.youtube.com/watch?v=w9chAGhMZ88 ;)

a ima i jos mnogo HC od kumanovo ;)


Кон врв
 Профил  
 
Покажи постара тема:  Сортирај по  
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ] 

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови и 1 гостин


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до:  
cron
Copyright © 2004-2009 Македонски Рап