Сега е точно : Aприл 4th, 2020, 4:37 am

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна 1, 2  Следна
Автор Порака
 Наслов на мислењето: Позер Брадерс .!.
ТемаИспратено: Maј 14th, 2009, 7:14 pm 
Отсутен

Регистриран: Јули 20th, 2008, 2:18 am
Мислења: 70
Не ли ве гризе совеста...што сте толку морони..
на бит сте спори..идиоти декларирани ко болни..
давате орален секс..за еден гаден текст...
кешот од вашиот Тате е кај Колачот во џеб..
и не ве дисам ради некоја наводна слава клошари..
сте богати? во ред..уште што сакате бе одвратни!?
сакате почит..со пари..?Не се продава на тезга..
јес да купивте и сцена..но Талентот уште нема..
а за најстариот педер..имам само 2-3 стиха..
можеш да копираш нечиј изглед но талентот серко никад
џабе се фураш дека си фаца..одвратна пичондро гнасна!
комерцијален предавник..ти следи само смртна казна!..
мислиш имаш име Роџер си позер педер лепрозен
под нозе на сите грозен пак тонеш ко тег во море..
и кој е тој што е доле?Џабе што си славен воле..
ви требаше ваква лирика да ве исече од КОР3Н!

...


_________________
I'll rather die like a man,than live like a coward


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Maј 17th, 2009, 6:16 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Maрт 19th, 2005, 6:31 pm
Мислења: 190
Локација: Sector 3
Хајде болан,сними то...

_________________
Nesto za mene?Nemam poim neka kazat drugi.
www.myspace.com/mcarsa
www.ku-rap.com


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Maј 18th, 2009, 4:50 pm 
Отсутен

Регистриран: Aприл 6th, 2008, 1:18 pm
Мислења: 900
шо се замараш со педери


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Maј 18th, 2009, 7:34 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Септември 10th, 2008, 4:19 pm
Мислења: 523
Локација: Скопје
Абе треба некој да ги издиса асално и да го рашири дисот,па да не им текне на ТВ да искочат више.


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Maј 18th, 2009, 8:41 pm 
Отсутен
Модератор

Регистриран: Авдуст 13th, 2005, 12:32 pm
Мислења: 3275
Локација: Битола
Ај можи така ќе се повлечат. :)
Ништо нема да постигниш со дис, само рејтинг му креваш. :) Така да шо се замарате..

_________________
Поет ..


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Maј 19th, 2009, 7:39 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Авдуст 6th, 2005, 12:05 am
Мислења: 126
MC Shuriken Напиша:
Абе треба некој да ги издиса асално и да го рашири дисот,па да не им текне на ТВ да искочат више.


Тие да имаа моѕок уште порано ке им текнеше дека се бламираат. Не вреди да ги дисаш само им се крева егото така. Инаку ја би го тужел татко ми да ме направел глуп ко овие двајцата.

_________________
НИ!


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Maј 21st, 2009, 11:15 pm 
Отсутен

Регистриран: Maрт 23rd, 2009, 3:29 am
Мислења: 34
Локација: gradot na poroci
позер брадерс ти се лево маде
ве пушам ко гане ебави маме
ноќна мора ко за американец
-бин ладен
па ајде
на спотки опни и братче и сестри
ви правеле сопки на школо до некни
-а сега одма звезди
се сместив во твојот плакар
кога мама ќе дојде за добра ноќ да те бакне
време е за напад
техниката е ладна
за да замрзнат сите капки крв што ќе паднат
стиховен вандал
додека свештеникот пее се губам во магла :lol:
:lol: :lol: :lol:

_________________
potpis data pijam voda


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Maј 22nd, 2009, 7:47 pm 
Отсутен

Регистриран: Jуни 25th, 2008, 4:34 pm
Мислења: 70
Локација: Lost In Space
Немој :|

_________________
Remember To Keep Yourself Alive , There Is Nothin' More Important Than That . . .


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Jуни 13th, 2009, 5:55 pm 
Отсутен

Регистриран: Jaнуари 23rd, 2006, 10:52 am
Мислења: 1255
Локација: Vlae grada
џаба се смарате, нема ни да стигне до нив

_________________
If you feel I disrespected you, good, I meant to!


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Jуни 14th, 2009, 4:34 pm 
Отсутен

Регистриран: Јули 20th, 2008, 2:18 am
Мислења: 70
Ке стигне бе брат..што се они..пичка матер?..и + го имам на мсн..уживај :wink:

_________________
I'll rather die like a man,than live like a coward


Кон врв
 Профил  
 
Покажи постара тема:  Сортирај по  
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна 1, 2  Следна

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови and 3 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до:  
cron
Copyright © 2004-2009 Македонски Рап