Сега е точно : Aприл 4th, 2020, 4:11 am

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна 1, 2  Следна
Автор Порака
 Наслов на мислењето: Мадафакинг хејт!
ТемаИспратено: Maј 22nd, 2009, 8:24 pm 
Отсутен

Регистриран: Jуни 25th, 2008, 4:34 pm
Мислења: 70
Локација: Lost In Space
Отварам мак рап онака само да хејтувам
си напраив Усер па по се плукам
се смеам на темите, ретардирани се
ме заболе мозокот, немам сила више
зашто форумов јебига као да е чернобил
се пореметено, вака нигде не оди
со секоја нова тема, уште еден најдобар е
и добива коментари “Браво.Супер си.Само напред“
досаден форум и досадни луѓе
си одам на СУГ (Сербиан УндерГроунд), знаеш...нај кул е
се навреди? сепак нема да сопрам
едино пробајте да ме сопрете со бан


Бан? :oops:


_________________
Remember To Keep Yourself Alive , There Is Nothin' More Important Than That . . .


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Maј 22nd, 2009, 8:32 pm 
Отсутен

Регистриран: Јули 20th, 2008, 2:18 am
Мислења: 70
ХАХА..болест! :D

_________________
I'll rather die like a man,than live like a coward


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Maј 22nd, 2009, 8:36 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Maрт 19th, 2005, 6:31 pm
Мислења: 190
Локација: Sector 3
Тука сум од две илјади и пета..
рими редам решетам,без престан
гледај,рапот не се луѓето,туку звукот..
од друга страна,јебеш уво,кога е лош ликот..
перфектна комбинација,спој на музика и личност..
не пронаѓаш таков,тогаш дали си ти таков исто???
дали си човек без грешки со перфектни манири??
сепак батали,пушти ја музиката нека свири...
и гледај,гледај за доброто на рапот,не ги гледај гомната..
како и да е,знај кога тогаш ке ги однесе водата...
а квалитетот,ке остане да се цени,без цени...
крајот ке покаже брате,кој колку вреди,ме следиш?
главната поента,рапот ти е вид на станица...исто и книга...
минуваат пролазници,но не и страната што ја читаш...
е таа,таа нема да помине,запишаното од срце брате засекогаш ке остане...

_________________
Nesto za mene?Nemam poim neka kazat drugi.
www.myspace.com/mcarsa
www.ku-rap.com


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Maј 22nd, 2009, 8:42 pm 
Отсутен

Регистриран: Jуни 25th, 2008, 4:34 pm
Мислења: 70
Локација: Lost In Space
Браво Арса .. Најбољи си ..

_________________
Remember To Keep Yourself Alive , There Is Nothin' More Important Than That . . .


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Maј 22nd, 2009, 8:43 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Maрт 19th, 2005, 6:31 pm
Мислења: 190
Локација: Sector 3
Напредуеш бро...Продужи даље и keep it real..

_________________
Nesto za mene?Nemam poim neka kazat drugi.
www.myspace.com/mcarsa
www.ku-rap.com


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Maј 22nd, 2009, 8:44 pm 
Отсутен

Регистриран: Jуни 25th, 2008, 4:34 pm
Мислења: 70
Локација: Lost In Space
:|

_________________
Remember To Keep Yourself Alive , There Is Nothin' More Important Than That . . .


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Maј 23rd, 2009, 2:09 pm 
Отсутен
Модератор

Регистриран: Авдуст 13th, 2005, 12:32 pm
Мислења: 3275
Локација: Битола
Сеир а ? :)

_________________
Поет ..


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Maј 23rd, 2009, 4:05 pm 
Отсутен

Регистриран: Jуни 25th, 2008, 4:34 pm
Мислења: 70
Локација: Lost In Space
WTF?!

_________________
Remember To Keep Yourself Alive , There Is Nothin' More Important Than That . . .


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Maј 24th, 2009, 12:56 pm 
Отсутен
Модератор

Регистриран: Авдуст 13th, 2005, 12:32 pm
Мислења: 3275
Локација: Битола
Дека муабетот ти е рејтинг. :)

_________________
Поет ..


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Maј 24th, 2009, 3:49 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Maрт 19th, 2005, 6:31 pm
Мислења: 190
Локација: Sector 3
Што сакаше авторот да каже ???
Да си објаснеше како што треба,вакви нецели реченици и мисли ништо не кажуваат..

_________________
Nesto za mene?Nemam poim neka kazat drugi.
www.myspace.com/mcarsa
www.ku-rap.com


Кон врв
 Профил  
 
Покажи постара тема:  Сортирај по  
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна 1, 2  Следна

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови and 3 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до:  
cron
Copyright © 2004-2009 Македонски Рап