Сега е точно : Maј 14th, 2024, 12:19 am

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]




Испрати нова тема Одговори на тема  [ � теми ]  Оди на страна Предходна  1, 2, 3  Следна
Автор Порака
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Jуни 26th, 2007, 1:49 am 
Отсутен

Регистриран: Maрт 4th, 2007, 5:04 pm
Мислења: 947
Локација: Underground
gale Напиша:
ova poso prifakas sekakvi komentari :roll:


hahahahahaha...LOL :D :D :D


_________________
Слика


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Jуни 27th, 2007, 8:52 am 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

Регистриран: Maј 25th, 2004, 10:28 pm
Мислења: 1048
Локација: Silitus - The Power od Divinity
backo za arno da e , ali ne e aren FS-to :) sto bi rekle drugite keep up the good work, i da ako smetash deka ne e dobro ne go postiraj... sepak tvoj izbor :P a inaku FSvo e protiv koj ????


Pozdrav
Doktor_ - Makrap Moderators Team

_________________
Nokniot Cuvar na Denovnata Psiha - samo Edna Bolno Izduvana Psihoptska Rastroena Licnost


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Jуни 27th, 2007, 2:05 pm 
Отсутен

Регистриран: Maрт 4th, 2007, 5:04 pm
Мислења: 947
Локација: Underground
Znam deka ova REAL SHIT, ova mi e najprviot FS, a novi nekoi neam postirano...mislam deka se podobri !!! A inace e posveteno za eden "drugar" ! :D

_________________
Слика


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Jуни 27th, 2007, 2:18 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

Регистриран: Aприл 7th, 2007, 6:34 pm
Мислења: 341
Поважно е да е напишано со срце а лошо, отколку СУПЕР а препишано :D
Поштовање БиГм, наредниот пат подобро, следи усовршување на стилот, црпи енергија и инспирација од вистинскиот живот и никогаш нема да биде лошо..Само напред!!
Почит

_________________
Слика


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Jуни 27th, 2007, 2:29 pm 
Отсутен

Регистриран: Maрт 4th, 2007, 5:04 pm
Мислења: 947
Локација: Underground
KikoMC Напиша:
Поважно е да е напишано со срце а лошо, отколку СУПЕР а препишано :D
Поштовање БиГм, наредниот пат подобро, следи усовршување на стилот, црпи енергија и инспирација од вистинскиот живот и никогаш нема да биде лошо..Само напред!!
Почит


Знам...Кико, све што кажа е вистина се согласувам со тебе...сега пишам една песна за истиот клошар...со еден другар заедно пишиме, и тој го мрази него. Мислам дека е подобро...ко ќе ја допишиме ќе биди постирана на форумов да коментирате...дали е ок. И што треба да се поправи нормално за да испадне подобро... :D :D :D
Поздрав...РЕСПЕКТ !

_________________
Слика


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Jуни 28th, 2007, 11:07 am 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

Регистриран: Maј 25th, 2004, 10:28 pm
Мислења: 1048
Локација: Silitus - The Power od Divinity
Abe backo i ti ko ostanatite... ako tolku go mrazish tipot ne go plukaj vo traka... mislam tipicna rabota e toa da se pravi ali razmisli deka do nekoj stepen samo go velicish.... ako stvarno imash gorcina protiv tipot samo odjebi go i ne se zamaraj, stavi eden X na prikaznata... a ne sea ke trosish vreme i misli za nekoj si tamu... klati na drugi mesta i drugi temi a ne za nekoj si...


Pozdrav
Doktor_ - Makrap Moderators Team

_________________
Nokniot Cuvar na Denovnata Psiha - samo Edna Bolno Izduvana Psihoptska Rastroena Licnost


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Jуни 28th, 2007, 6:21 pm 
Отсутен

Регистриран: Maрт 4th, 2007, 5:04 pm
Мислења: 947
Локација: Underground
Doktor_ Напиша:
Abe backo i ti ko ostanatite... ako tolku go mrazish tipot ne go plukaj vo traka... mislam tipicna rabota e toa da se pravi ali razmisli deka do nekoj stepen samo go velicish.... ako stvarno imash gorcina protiv tipot samo odjebi go i ne se zamaraj, stavi eden X na prikaznata... a ne sea ke trosish vreme i misli za nekoj si tamu... klati na drugi mesta i drugi temi a ne za nekoj si...


Pozdrav
Doktor_ - Makrap Moderators Team


Dok mozebi si vo pravo...no sakam da mu dokazam deka nisto ne vredi...se prai najgolem raper, a samo turnati pantoloni razbira...nekni serese za mene, veli so Marjan nema vrska od rap jas sum podobar od nego i veli pojke rap spotoj iam vo komp od nego pojke razbiram...sakam da mu dokazam deka ne vredi nisto i deka e nikoj tuku samo eden naduvan peder...inace fala za sovetite Dok, na eden nacin si vo pravo...no moram, pa ako e podobar neka vrati :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

_________________
Слика


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Авдуст 1st, 2007, 1:23 am 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Ноември 13th, 2006, 10:40 pm
Мислења: 125
Локација: ULICITE VO BITOLA
DOBAR FS ROKAS MI SE BENDISVA :mrgreen:

_________________
Хардкор како режано ЦД, од мене, со печат, зависни сте од звуков, ко од земјина тежа...


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Авдуст 1st, 2007, 2:04 am 
Отсутен

Регистриран: Maрт 4th, 2007, 5:04 pm
Мислења: 947
Локација: Underground
Mastik Напиша:
DOBAR FS ROKAS MI SE BENDISVA :mrgreen:


hah...daleku od dobar e...t.e. admini DELETE ili LOCK temava pred 100 godini e fsvo ustvari e moj prv fs :D ne cini

_________________
Слика


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Авдуст 1st, 2007, 3:27 pm 
Отсутен
Модератор

Регистриран: Авдуст 13th, 2005, 12:32 pm
Мислења: 3275
Локација: Битола
Мој совет , никогаш не се правдај со то в4ера го пишев , прв фс ми е и сли4но..Ебаго ќе се правдаш..Кажи си толку можев бе..И ?Мислиш сите ние имавме сјајни фс или текстој на по4еток ? Па серловци бевме ко тебе..Сакам да кажам дека со времето и со вежбањето се си иди..
Пола од овие шо те серат не знат ни два збора да склопат , а сепак те серат..то е то.Продолжи напред имаш подршка.

_________________
Поет ..


Кон врв
 Профил  
 
Покажи постара тема:  Сортирај по  
Испрати нова тема Одговори на тема  [ � теми ]  Оди на страна Предходна  1, 2, 3  Следна

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови и 1 гостин


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до:  
Copyright © 2004-2023 Македонски Рап