Сега е точно : Maј 12th, 2024, 10:53 pm

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]




Испрати нова тема Одговори на тема  [ � теми ] 
Автор Порака
 Наслов на мислењето: FS NA SMEDEREVKA --- VIDETE I SAMI
ТемаИспратено: Jуни 9th, 2007, 12:13 pm 
Отсутен

Регистриран: Maј 31st, 2007, 11:43 am
Мислења: 153
«|22:47|» <DuLe> ne znam koj si ne znam sto si no po izgledite vo voz si pusis koz , se mislis za los no nad sega zavrna hemiski dozd. vrnam so rimi zasto rokam na bini mr..mc sum za tebe ili tabu tema so se smena nemas cvrsto tlo pa lebdis vo vozduh kako choper za mene si samo stoper ,,degradiran si no baras smisla a mirisas kako gomnata vo drisla .

«|22:50|» <SangDeLaMort> seris seris.../bravos..namesto toa treba da pocnis um da beris,/ ne saka samo na mikrofon da se deris,/ koj e ovde podobars treba sam da razberis/ kolku za info samo sto slegov od voz/ i namesto da te seram gradam most/ sam treba preku nego da pomines/ samo pazi da ne padnis od nego i da zagines/ velis mc? ne mozes da fatis ritam, znaci MC ne si/ jas sum onoj ovde koj koli besi/ za pickite kako tebe jas sum onoj koj kuro go tresi/ klekni i lizi

«|22:52|» <SangDeLaMort> zamizi i ostaj go ritamot neka te pridvizi/ kazi vreme mesto/ za da seram takvi kako tebe..hm..ne go pravam toa cesto/ iako koga go pravam, go pravam mnogu veshto/ so mikrofon nonstop/ na Hip Hop-ot rob/ te napraviv drob/ ajde sea v grob pa da idime na zakop

«|23:17|» <DuLe> abe ne mozam da se sovladam imam intelegentna poligofrenija bate sisak prijam a lijam solzi ko volk vo zimska noc imam drugari si;lni kako varvari ako me predizvikuvas i jas ce go rapuvam moto da postois den da si kako pvca a ne lav da imame mleko i volna da praijme obleka dolna mislata mi e bolna



Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Jуни 9th, 2007, 12:14 pm 
Отсутен

Регистриран: Maј 31st, 2007, 11:43 am
Мислења: 153
Epa luge sami ocenete go fs-vo mene ne mi se svigaa i dvete fs-a pa vie sami kazete si .koj e podobar ... pozz


Кон врв
 Профил  
 
Покажи постара тема:  Сортирај по  
Испрати нова тема Одговори на тема  [ � теми ] 

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови и 1 гостин


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до:  
cron
Copyright © 2004-2023 Македонски Рап