Сега е точно : Aприл 4th, 2020, 3:47 am

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна Предходна  1 ... 4, 5, 6, 7, 8
Автор Порака
 Наслов на мислењето: FL
ТемаИспратено: Maј 1st, 2009, 6:01 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Aприл 23rd, 2007, 2:50 pm
Мислења: 398
Eve edno kratko battle fs : http://www.zshare.net/audio/59458488451e77e9/


_________________
I can't leave rap alone,the game needs me.
Hard to let go, cuz none of this came easy...


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Maј 1st, 2009, 6:49 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Септември 10th, 2008, 4:19 pm
Мислења: 523
Локација: Скопје
Добро е,ми се свиѓа.


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: fala
ТемаИспратено: Maј 1st, 2009, 6:54 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Aприл 23rd, 2007, 2:50 pm
Мислења: 398
Fala brat,cenam.

_________________
I can't leave rap alone,the game needs me.
Hard to let go, cuz none of this came easy...


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Maј 1st, 2009, 7:22 pm 
Отсутен
Модератор

Регистриран: Авдуст 13th, 2005, 12:32 pm
Мислења: 3275
Локација: Битола
Пиши на кирилица брат, ќе ти бришам пост. :)

_________________
Поет ..


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Maј 1st, 2009, 9:18 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Ноември 29th, 2008, 10:32 pm
Мислења: 122
Локација: Кисела Вода
Па, добро е ама...сигурно е фристајл???

_________________
шкљ.


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Maј 1st, 2009, 11:59 pm 
Отсутен

Регистриран: Aприл 6th, 2008, 1:18 pm
Мислења: 900
ако е фристајл топ е , само некаде не ти разбирам некои зборчиња...али тоа е фс
зз,ако е фс ,добро е :wink:


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Maј 2nd, 2009, 12:58 am 
Отсутен

Регистриран: Февруари 6th, 2007, 2:37 pm
Мислења: 109
Локација: Tetovo
Ме потсеќаш на бунтовникот Кемп :D Добар фристајл .

_________________
www.myspace.com/igorpetrovski


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: AUDIO VIDEO - FREESTYLE
ТемаИспратено: Авдуст 13th, 2009, 12:30 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Jуни 21st, 2009, 4:16 pm
Мислења: 22
Ако е фс стварно е топ. Респект!
Ама зошто ги нема овие шо се на youtube клиповите зошто сте ги тргнале многу ги фалите сакам и ја да ги чујам тие фс :)

_________________
Say in laud : "I'm from Cair and I'm proud"!!
Слика


Кон врв
 Профил  
 
Покажи постара тема:  Сортирај по  
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна Предходна  1 ... 4, 5, 6, 7, 8

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови and 4 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до:  
cron
Copyright © 2004-2009 Македонски Рап