Сега е точно : Aприл 4th, 2020, 5:10 am

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]
Испрати нова тема Одговори на тема  [ 1на тема ] 
Автор Порака
 Наслов на мислењето: ФС???
ТемаИспратено: Јули 23rd, 2009, 9:54 pm 
Отсутен

Регистриран: Февруари 14th, 2009, 3:41 am
Мислења: 44
Локација: Krusevo
Не е поентата само да пцуеш
и да ја копираш секоја песна што ќе ја чуеш
за таквите како тебе нема место во рапот зошто пичка си
ете затоа не можеш да бидеш МС
и сега ДА виновен сум за неколку убиства
кои ги извршив со мојата лирика исполнета со чувства
многу ми е жал за тие што се препознаа
ама мило ми е барем што вистината ја дознаа
и сега знам дека ке има коментари:
"па кој е овој да зборува за рап
не е компетентен"
е па да ви кажам во право сте ептен
ама не ми е гајле
зошто ова го правам во ваш стил
изигравам дебил
и само редам глупости
а вистина - НУЛА
и ќе се правам рапер најјак
рапер за каков што Македонија не чула
и ќе ме викате на бис
оти знаете дека до мене е Чак Норис
и страв ви е да не го налутите
оти не сте толку HC како што се правите
и не ве бендусува ова ама климате со главите
и најверојатно во ваша уста ке ме ставите
:D :D :D :D :D :D :D :D :DП.С. не е нешто посебно ама то ми текна сега и немав време оти ме чекаа за излагање :D :D :DКон врв
 Профил  
 
Покажи постара тема:  Сортирај по  
Испрати нова тема Одговори на тема  [ 1на тема ] 

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови and 2 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до:  
cron
Copyright © 2004-2009 Македонски Рап