Сега е точно : Февруари 25th, 2020, 4:02 am

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна Предходна  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Следна
Автор Порака
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Септември 25th, 2008, 1:48 am 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Jуни 27th, 2006, 3:10 pm
Мислења: 1490
Локација: Велес
aleksandar blazevski Напиша:
Абе краш,то воздухон од фабрикине у Велес го потфатил дејанчо,пази брат и тебе да не те фати.... :lol:Не бе брат неможе мене да ме фати, ја ќе го надмудрам :) :) :)


_________________
www.myspace.com/crashmc1
www.myspace.com/ulicnaumetnost


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Септември 30th, 2008, 1:15 am 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Авдуст 6th, 2007, 2:59 pm
Мислења: 595
Локација: Ulicite vo gradot...
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Октомври 8th, 2008, 2:32 am 
Отсутен

Регистриран: Jуни 23rd, 2006, 1:45 am
Мислења: 259
Локација: The Fucked Up World
Deyan Fanky Напиша:
Ne Mislev da se zamaram i neam procitano i sea taka slucajno otvoriv i vidov NASTY so pisal

Vaka Bace:
Moze sum Komercjala i za nekoj sranja i ic ne vredam ama drugari nikoas ne napustam i ne prevaruam i ne ostaam za nekoji raboti kako so ti napravi so GOLD
Cenata na covekot ne se gleda vo so recitira so stil tuku vo srceto i negovite drugari ama koj visoko leto mn nisako pagja od koa te izbrkaa od ATACCK si samo Ling na Linguriteee i znaes bas sakam da mi does hemiska i da me pucas coek ti svesen li si deka nema doma zdrav da si otidess
eve sea nema da seram deka voa kje ti napraam a mozam da napraam mn da ti napravam 2 meseca da ne mozes pesna da snimas:D
ako si tolku mazzzz NASTY4E ajde cekam da me pucasss do dvoroviiii

abee tebe ritamot ti bega haha ti R nemas od RAP ok dosta e od mene kazav so imav


DEKI NE MOZE DA SI KOMERCIJALA AKO NIKOJ NE TE ZNAE SAMO SE OBIDUVASH


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Jaнуари 16th, 2009, 11:23 am 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Септември 11th, 2007, 12:31 am
Мислења: 90
Локација: Vo Srceto Na Makedonja
Абе дејан слушај ваму јас сега читам ова што си го напишал.Свињо една набабрена мене никој не ме избркал од аттаск туку аттаск уште и постои ова што не ме знаеше а сереш не ти чини никако,Јас со геле к сакав да се запознаам тогаш те видоф и тебе тогаш ми падна жал те земав да те научам нешто и ти виде некој работи што сигурно нема да ги видеш веќе,кога прочитав сега ако те фатам у моментов незнаеш каде ке завршиш јас те критикував слободно и ти ама тоа што си излазал може и мало батине да добиеш ајде одјеби и крши глава!!!

_________________
СликаWww.Myspace.com/MikiNastY


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Jaнуари 18th, 2009, 3:47 am 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Авдуст 30th, 2007, 5:49 am
Мислења: 1196
Опасен е форумов. :)
Се шалам..

_________________
I’m tired of people judging what’s real Hip Hop.


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Jaнуари 18th, 2009, 7:45 am 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Септември 11th, 2007, 12:31 am
Мислења: 90
Локација: Vo Srceto Na Makedonja
Ме заебаваш?ке ти кажам ко човек не го ставај носот кај што не ти е местото,а ако толку сакаш да се изразуваш(децки,лицемерски...)пиши ми ПП што се правиш тука херој? ти кажав нај убаво мир

_________________
СликаWww.Myspace.com/MikiNastY


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Jaнуари 18th, 2009, 6:04 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Maрт 2nd, 2008, 3:20 pm
Мислења: 1012
Локација: Ljubljana, Slovenia
Нести секој од форумов има право да го стај носот кај сака.
Ако ти нејќеш некој да ти се меша во твојте/вашите лични проблеми - не ги решавај тука.
Поздрав.


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Jaнуари 18th, 2009, 10:55 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Авдуст 30th, 2007, 5:49 am
Мислења: 1196
Nasty_Rap Напиша:
Ме заебаваш?ке ти кажам ко човек не го ставај носот кај што не ти е местото,а ако толку сакаш да се изразуваш(децки,лицемерски...)пиши ми ПП што се правиш тука херој? ти кажав нај убаво мир


Седи бе... хахаха .. :roll:

_________________
I’m tired of people judging what’s real Hip Hop.


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Jaнуари 18th, 2009, 11:04 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Авдуст 30th, 2007, 5:49 am
Мислења: 1196
Nasty_Rap Напиша:
Ме заебаваш?ке ти кажам ко човек не го ставај носот кај што не ти е местото,а ако толку сакаш да се изразуваш(децки,лицемерски...)пиши ми ПП што се правиш тука херој? ти кажав нај убаво мир


Ти Пишав.

_________________
I’m tired of people judging what’s real Hip Hop.


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Jaнуари 19th, 2009, 12:25 am 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Септември 11th, 2007, 12:31 am
Мислења: 90
Локација: Vo Srceto Na Makedonja
Бравос друже тоа го ценам сега е веќе подруго,а ти дамо да те отерам у пм или нешто да те јадам пред сите тука да читаат ке ме подржи ли некој а?затоа нема потреба да почињаш кавги нели? Гледам тоа другарчето твое ме гледа како да сум деан фанки а сум сосема друг човек! МИР

_________________
СликаWww.Myspace.com/MikiNastY


Кон врв
 Профил  
 
Покажи постара тема:  Сортирај по  
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна Предходна  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Следна

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови и 1 гостин


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до:  
cron
Copyright © 2004-2009 Македонски Рап