Сега е точно : Февруари 21st, 2020, 7:31 pm

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна Предходна  1 ... 4, 5, 6, 7, 8
Автор Порака
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Февруари 2nd, 2009, 4:54 pm 
Отсутен
Модератор

Регистриран: Авдуст 13th, 2005, 12:32 pm
Мислења: 3275
Локација: Битола
Не ви враќа на коментари , а вие уште се замарате иако 5-6 пати се искажавте..
Шо се замарате , баталете го.


_________________
Поет ..


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Февруари 2nd, 2009, 5:38 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Авдуст 30th, 2007, 5:49 am
Мислења: 1196
Jас мислам дека темава треба да се заклучи.

_________________
I’m tired of people judging what’s real Hip Hop.


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Февруари 2nd, 2009, 6:40 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Септември 10th, 2008, 4:19 pm
Мислења: 523
Локација: Скопје
Тапа тема.


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Maрт 10th, 2009, 12:22 am 
Отсутен

Регистриран: Maрт 3rd, 2008, 12:31 am
Мислења: 50
Локација: Doma
hm
ne mi lici mene nesto
ova na fs
ali ako spored tebe i tvoi znaenja e fs ok e
:D:D:D:D:D
dobro ispeano ke bide
xaxaxaxaxa
ajt pozz
i nauci se da prifakas kritiki
;)
peace

_________________
And you cant trust nobody (nobody)
No one (no one)
Im the scorpion


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Maрт 10th, 2009, 1:15 pm 
Отсутен
Модератор

Регистриран: Авдуст 13th, 2005, 12:32 pm
Мислења: 3275
Локација: Битола
Пиши на кирилица.

_________________
Поет ..


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Aприл 9th, 2009, 1:41 am 
Отсутен

Регистриран: Maрт 23rd, 2009, 3:29 am
Мислења: 34
Локација: gradot na poroci
каде се сите твои жетвари и зверови фанки,
кога идам со 4 пијаници и исто толку палки?
сонуваш за срања
шо никогаш нема да ги имаш
јас сум во твојата спална
ја плескам сестрати додека зоки поки читаш
оки-доки шо кон успеш иташ
али со ебаните ти скилови единствено че завршиш ко питач
од друга страна ние сме истомисленици
сакам да правам пари додека перверзен дедо те лижи на брадавици
ок кучко?
те оставам на тротоар во штикли и сукња мини
врати се за 3 часа со 3 илјадарки ако ги нема ПЛАС нема извини

доста е за малиов ганстер :lol: :lol:

_________________
potpis data pijam voda


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Aприл 12th, 2009, 1:45 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Јули 5th, 2006, 9:22 pm
Мислења: 186
Локација: negotino
l0l брат
не се замарај за клосаров не вреди да трошиш зборови за него
поздрав
од НЕГОТИНО ГРАДА....

_________________
ne me cepkaj ke ti ja izvadam FACATA


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Koj si Ti Ustvari???
ТемаИспратено: Авдуст 3rd, 2009, 2:16 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Авдуст 3rd, 2009, 12:11 am
Мислења: 17
Затварајте тема!!

_________________
Mak hip-hop 4ever!!


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Koj si Ti Ustvari???
ТемаИспратено: Авдуст 19th, 2009, 3:02 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Јули 5th, 2006, 9:22 pm
Мислења: 186
Локација: negotino
InSuL Напиша:
Затварајте тема!!

да да јас сум ЗА
(да се затвори темава)

_________________
ne me cepkaj ke ti ja izvadam FACATA


Кон врв
 Профил  
 
Покажи постара тема:  Сортирај по  
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна Предходна  1 ... 4, 5, 6, 7, 8

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови and 3 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до:  
Copyright © 2004-2009 Македонски Рап