Сега е точно : Февруари 25th, 2020, 5:52 am

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна Предходна  1, 2
Автор Порака
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Јули 4th, 2009, 5:32 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

Регистриран: Maрт 26th, 2005, 4:17 pm
Мислења: 2628
Локација: ваму таму
Fuck.The.System Напиша:
Браво за двајцата ама ова второво е позакон ... RESPECT


Фала, добар nickname :)


_________________
http://www.myspace.com/SpeciaListMK

„Или ќе чекориме заедно, или ќе умреме како робови“ АГО


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Јули 8th, 2009, 3:10 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Јули 2nd, 2009, 8:54 pm
Мислења: 20
Локација: Гостивар
:D

_________________
Речите и не на дрогата .
Say no to drugs .


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: MACEDONIA-4EVER
ТемаИспратено: Авдуст 3rd, 2009, 2:08 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Авдуст 3rd, 2009, 12:11 am
Мислења: 17
Има да се знае која е Македонија тоа браќа!

_________________
Mak hip-hop 4ever!!


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: MACEDONIA-4EVER
ТемаИспратено: Авдуст 17th, 2009, 8:22 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

Регистриран: Maрт 26th, 2005, 4:17 pm
Мислења: 2628
Локација: ваму таму
Или ќе ги јадеме или ќе не јадат!
Нема трето.... така да ОШТРИТЕ ГИ ЗАБИТЕ!!! :twisted:

_________________
http://www.myspace.com/SpeciaListMK

„Или ќе чекориме заедно, или ќе умреме како робови“ АГО


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: MACEDONIA-4EVER
ТемаИспратено: Авдуст 21st, 2009, 11:53 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Maрт 2nd, 2008, 3:20 pm
Мислења: 1012
Локација: Ljubljana, Slovenia
Ехх македонци бре.. :)


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re:
ТемаИспратено: Авдуст 21st, 2009, 11:56 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Maрт 2nd, 2008, 3:20 pm
Мислења: 1012
Локација: Ljubljana, Slovenia
_SpeciaList_ Напиша:
every greek-dick head who think that this is a provocation
gypsy, go to bed and cry for absolution
it's better for you to give up the game, it’s not a shame
put your VETO in your ass and take a breath without stress
you should not die because of high pressure
i know it's better for you to lie and to keep your health
but the reality will gonna make you cry
i prefer you to face it, the devil will chase it
kill him, retard, or i will blase you with your own shit
it will fit in your mouth i know, your mouth is bigga than FAT JOE,
hoe, you should keep the silence in your soul
beware of the mad people who are hungry to eat your flesh, in whole!
the beast is awakening when i meet the anger
i will put a bar in your ass and you will shout like a bad singer
your ass will bleed and you will cry for mama, kid
it will take a while, put a smile
before you die like a pig, maybe i'm sick
but i still kick your bastard ass, no stress
i hate discrimination, you prefer the minority isolation,
when will you accept my nation?
You think you live in a democracy?
It’s time to call the emergency
Fool, write it down on the paper several times
and repeat the lines again and again
Macedonia is not Greek, man!
Macedonia is not Greek, man!
Macedonia is not Greek, man!.....


Not maybe, you ARE sick.. :wink:
Well done!


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: MACEDONIA-4EVER
ТемаИспратено: Авдуст 21st, 2009, 11:58 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

Регистриран: Maрт 26th, 2005, 4:17 pm
Мислења: 2628
Локација: ваму таму
Немав попаметна работа тогаш на полноќ... истурив гнев за пола саат. :)
Благодарам.

_________________
http://www.myspace.com/SpeciaListMK

„Или ќе чекориме заедно, или ќе умреме како робови“ АГО


Кон врв
 Профил  
 
Покажи постара тема:  Сортирај по  
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна Предходна  1, 2

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови and 3 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до:  
cron
Copyright © 2004-2009 Македонски Рап