Сега е точно : Февруари 25th, 2020, 4:43 am

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]




Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна 1, 2  Следна
Автор Порака
 Наслов на мислењето: za hejterite samo .!.
ТемаИспратено: Февруари 8th, 2009, 1:32 pm 
Отсутен

Регистриран: Февруари 5th, 2009, 7:24 pm
Мислења: 2
Odam..ve gazam,ne me zanimaat vasite sranja od zivoti
,a vie mislite deka ste faci i deka mozete protiv site?
Sakate protiv mene-epa bidete podobri od mene ako mozete..
Zasto jas ne prifakam poraz i ne go vrtam drugiot obraz.
Me gledas hah mislis deka sum vo pad,a ete pak nad tebe
na skalilo plus pak.
OOOuuu yeah pa ne te ebam be ni tebe
ni tvoite ebeni sranja koi ti se motkaat vo glava.
Ako mozes stigni me pa seri za mene.
Ako ne mozes ...pa zal mi e covece, se nadevam ke ima i za tebe den :D :D :D



Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Февруари 8th, 2009, 6:11 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

Регистриран: Maрт 26th, 2005, 4:17 pm
Мислења: 2628
Локација: ваму таму
Прв текст а?
А во кое одделение си сега?

Мој совет за тебе: Прво учи, слушај рап.... За се друго има време.
Поздрав.

_________________
http://www.myspace.com/SpeciaListMK

„Или ќе чекориме заедно, или ќе умреме како робови“ АГО


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Февруари 8th, 2009, 7:14 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Септември 10th, 2008, 4:19 pm
Мислења: 523
Локација: Скопје
Потруди се повеќе.Поздрав!


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Февруари 9th, 2009, 1:54 am 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Авдуст 30th, 2007, 5:49 am
Мислења: 1196
_SpeciaList_ Напиша:
Прв текст а?
А во кое одделение си сега?

Мој совет за тебе: Прво учи, слушај рап.... За се друго има време.
Поздрав.


Убаво ти кажа специјалист.

_________________
I’m tired of people judging what’s real Hip Hop.


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Февруари 12th, 2009, 10:20 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Октомври 2nd, 2008, 9:53 pm
Мислења: 753
Локација: Кисела Вода, Скопје, Македонија
_SpeciaList_ Напиша:
Прв текст а?
А во кое одделение си сега?

Мој совет за тебе: Прво учи, слушај рап.... За се друго има време.
Поздрав.


Апсолутно се сложувам...убав совет...поздрав

_________________
Hip-Hop nije fraza koja se pise. Hip-Hop je razlog radi koj ja disem. Rap is what we do. Hip-hop is how we live!!!


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: za hejterite samo .!.
ТемаИспратено: Февруари 13th, 2009, 9:53 pm 
Отсутен

Регистриран: Ноември 14th, 2008, 6:26 pm
Мислења: 53
Gaga Напиша:
Odam..ve gazam,ne me zanimaat vasite sranja od zivoti
,a vie mislite deka ste faci i deka mozete protiv site?
Sakate protiv mene-epa bidete podobri od mene ako mozete..
Zasto jas ne prifakam poraz i ne go vrtam drugiot obraz.
Me gledas hah mislis deka sum vo pad,a ete pak nad tebe
na skalilo plus pak.
OOOuuu yeah pa ne te ebam be ni tebe
ni tvoite ebeni sranja koi ti se motkaat vo glava.
Ako mozes stigni me pa seri za mene.
Ako ne mozes ...pa zal mi e covece, se nadevam ke ima i za tebe den :D :D :D


се сложувам со сите,ма да не требало критиката толку нападно да ја пишувате сепак,мислам и јас сум почетник и еве ке ти кажам,труди се во текстовите да бидеш искрен,со овој текст ти фактички сакаш да кажеш дека си подобар од сите,мислам НО СЕНС,пишувај на некој полесни теми,и пишувај дека допрва почнуваш и најдоброто допрва ке следи,а не одма ЗДАВО МАФИЈО ЈАС СУ НАЈЈАКИОТ НИКОЈ НИШТО НЕ МИ МОЖЕ,сакам да кажам дека УСПЕШЕН СИ ВО НЕШТО АКО ДРУГИТЕ ГО ТВРДАТ ТОА А НЕ САМО ТИ САМИОТ.....

поздрав и продолжи во попозитивна насока....

поздрав од Св.Николе.....


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Февруари 13th, 2009, 10:51 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Ноември 2nd, 2008, 2:15 pm
Мислења: 448
лошо е .. треба уште труд ..
поздрав од европа-балкански полуостров-македонија-скопје-автокоманда :)

_________________
myspace.com/absolus


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Февруари 14th, 2009, 2:38 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Авдуст 30th, 2007, 5:49 am
Мислења: 1196
Ја незнам што се дешава.. Ке преслушаат песна две и одма текстови пишуваат..

:? :? :?

Поздрав.

_________________
I’m tired of people judging what’s real Hip Hop.


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Февруари 14th, 2009, 5:19 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Maрт 19th, 2005, 6:31 pm
Мислења: 190
Локација: Sector 3
Delikventot Напиша:
Ја незнам што се дешава.. Ке преслушаат песна две и одма текстови пишуваат..

:? :? :?

Поздрав.


Е ако де...Нека се вежбаат децата...Нека пишуваат нека пробуваат,па мора од некаде да се почне..
Инаку текстот искрено не ми се свиѓа,бидејќи ова повеќе ми изгледа на вербална кавга отколку на текст..Но во ред е...Ако мислиш дека тоа те исполнува продолжи да пишуваш без разлика на се..И труди се да биде добро тоа што го пишуваш...

_________________
Nesto za mene?Nemam poim neka kazat drugi.
www.myspace.com/mcarsa
www.ku-rap.com


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Февруари 14th, 2009, 6:44 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Авдуст 30th, 2007, 5:49 am
Мислења: 1196
Mc_ArsA Напиша:
Delikventot Напиша:
Ја незнам што се дешава.. Ке преслушаат песна две и одма текстови пишуваат..

:? :? :?

Поздрав.


Е ако де...Нека се вежбаат децата...Нека пишуваат нека пробуваат,па мора од некаде да се почне..
Инаку текстот искрено не ми се свиѓа,бидејќи ова повеќе ми изгледа на вербална кавга отколку на текст..Но во ред е...Ако мислиш дека тоа те исполнува продолжи да пишуваш без разлика на се..И труди се да биде добро тоа што го пишуваш...


Ако е за вежбање си има тетратка шознам таму.. не дека несакам да се става на форумов..
Туку станува каша попара..

Поздрав.

_________________
I’m tired of people judging what’s real Hip Hop.


Кон врв
 Профил  
 
Покажи постара тема:  Сортирај по  
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна 1, 2  Следна

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови and 2 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до:  
cron
Copyright © 2004-2009 Македонски Рап