Сега е точно : Февруари 21st, 2020, 8:00 pm

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна Предходна  1, 2
Автор Порака
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Февруари 25th, 2009, 4:56 am 
Отсутен

Регистриран: Aприл 1st, 2007, 9:30 am
Мислења: 43
Локација: Тетово
Безвезе! убоо е да пишуаа , да се труда , да вежбаа ама па немора да го стаеш на форум бе!
него се научиле пиши текст , стај го на форум и чекај комплименти ... ако некој те искритикуе испцуј го!
бтв не хејтам или нешо ... едноставно ме курчи тоа шо форумов иде у курац
ако ти е прв текст , напиши уште 100 па ако мисиш дека си пишал нешто јако , посебно , искрено , несекојдневно па и да е само обично добар текст стај го на форум споделиго со нас... а не ти текиња дека сакаш да бидеш рапер , пишуеш ПРВ текст и одма на форум!

Никого не серем или обезхрабруем напротив! пишујте , снимајте и тн ама немора све тоа да иде на форум!

Почит и мир! <3


_________________
www.myspace.com/tclanmk


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Maрт 28th, 2009, 11:02 am 
Отсутен

Регистриран: Февруари 5th, 2009, 7:24 pm
Мислења: 2
sesto odd sum ali znete mora da se vezba.... i ne jadete gomna zs 4e ve ebam :D
_SpeciaList_ Напиша:
Прв текст а?
А во кое одделение си сега?

Мој совет за тебе: Прво учи, слушај рап.... За се друго има време.
Поздрав.


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: za hejterite samo .!.
ТемаИспратено: Авдуст 3rd, 2009, 2:11 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Авдуст 3rd, 2009, 12:11 am
Мислења: 17
Само вежбање нишо друго!

_________________
Mak hip-hop 4ever!!


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re:
ТемаИспратено: Септември 1st, 2009, 3:17 am 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Јули 5th, 2008, 6:33 pm
Мислења: 360
Локација: East Coast
Gaga Напиша:
sesto odd sum ali znete mora da se vezba.... i ne jadete gomna zs 4e ve ebam :D

Сé репери... :P

рано ти е за курчење, убаво ти кажаа проучи го рапот... Рапот не е Шопинг и Топ од Слаткар и Фактор Л од Легија... Рапот е широк поим... изучи го па врати се на темата Freestyle Battles :wink:

_________________
Слика


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: za hejterite samo .!.
ТемаИспратено: Авдуст 11th, 2011, 8:48 pm 
Отсутен

Регистриран: Авдуст 11th, 2011, 8:40 pm
Мислења: 2
koga go prochitav tekstok ne primetiv rima (moe mislenje) treba poveje vezbanje i slushanje rap... nema da kazam deka nemash vrska so rap bidejkji i jas bev takov na pochetokot... pozz :D


Кон врв
 Профил  
 
Покажи постара тема:  Сортирај по  
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна Предходна  1, 2

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови и 1 гостин


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до:  
Copyright © 2004-2009 Македонски Рап