Сега е точно : Авдуст 12th, 2020, 10:12 pm

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Следна
Автор Порака
 Наслов на мислењето: Ај да не е досадно - Кој е за ФС на таст?
ТемаИспратено: Maрт 12th, 2009, 5:14 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Jaнуари 29th, 2008, 2:23 pm
Мислења: 306
Фс? Енибади? Досаден станува форумов дајте бар да се препукуваме тука..


_________________
I take on the bravest one
And turn into that bitch ass nigga he was
Cuz, ain't no fakin and no playin
And every word that I say, is every word that I'm slayin


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Ај да не е досадно - Кој е за ФС на таст?
ТемаИспратено: Maрт 12th, 2009, 7:48 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

Регистриран: Maрт 26th, 2005, 4:17 pm
Мислења: 2628
Локација: ваму таму
girlll Напиша:
Фс? Енибади? Досаден станува форумов дајте бар да се препукуваме тука..


Мене не ми е досадно и без фристајл на таст.

_________________
http://www.myspace.com/SpeciaListMK

„Или ќе чекориме заедно, или ќе умреме како робови“ АГО


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Ај да не е досадно - Кој е за ФС на таст?
ТемаИспратено: Maрт 12th, 2009, 9:31 pm 
Отсутен

Регистриран: Aприл 6th, 2008, 1:18 pm
Мислења: 900
_SpeciaList_ Напиша:
girlll Напиша:
Фс? Енибади? Досаден станува форумов дајте бар да се препукуваме тука..


Мене не ми е досадно и без фристајл на таст.


јебига ,така е, башка и wholetrain го изглеав неколку пати :P


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Ај да не е досадно - Кој е за ФС на таст?
ТемаИспратено: Maрт 12th, 2009, 10:56 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

Регистриран: Maрт 26th, 2005, 4:17 pm
Мислења: 2628
Локација: ваму таму
dzole Напиша:
башка и wholetrain го изглеав неколку пати :P


Да тепаш досада...

_________________
http://www.myspace.com/SpeciaListMK

„Или ќе чекориме заедно, или ќе умреме како робови“ АГО


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Maрт 13th, 2009, 4:00 am 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Jaнуари 29th, 2008, 2:23 pm
Мислења: 306
Епа мене ми е.
Има некој да мааме?

_________________
I take on the bravest one
And turn into that bitch ass nigga he was
Cuz, ain't no fakin and no playin
And every word that I say, is every word that I'm slayin


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Maрт 14th, 2009, 3:47 am 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Aприл 3rd, 2005, 4:48 pm
Мислења: 1567
Локација: "...I appear everywhere and nowhere at once..." - Veles
girlll Напиша:
Епа мене ми е.
Има некој да мааме?
Ја би тресел глупости со тебе, ама не личи сега да пишам нешто, а ти по 24 часа да вратиш...да биде понабрзо, позабавно е мислам...инаку арна идеја ти е да тепаме досада...
почит
мир...

_________________
"...to speak the truth it takes bravery,
and no man could stop my flow
because i know what i speak, and i speak what i know..."The RZA


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Maрт 16th, 2009, 1:06 am 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Jaнуари 29th, 2008, 2:23 pm
Мислења: 306
c-sativa Напиша:
girlll Напиша:
Епа мене ми е.
Има некој да мааме?
Ја би тресел глупости со тебе, ама не личи сега да пишам нешто, а ти по 24 часа да вратиш...да биде понабрзо, позабавно е мислам...инаку арна идеја ти е да тепаме досада...
почит
мир...

Абе се согласуем али треба да се погодиме на форум двајцата плус слободни и подолго време натака а тоа малце потешко.. Така да не би било успешно баш така.. Пиши нешо ја ќе ти вратам коа ќе видам и готоо

_________________
I take on the bravest one
And turn into that bitch ass nigga he was
Cuz, ain't no fakin and no playin
And every word that I say, is every word that I'm slayin


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Maрт 16th, 2009, 6:31 am 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Aприл 3rd, 2005, 4:48 pm
Мислења: 1567
Локација: "...I appear everywhere and nowhere at once..." - Veles
абе шо да ти кажам девојче, досадно ептен, секој ден, иста песна, исто цд, ист ебан албум, кога ќе мрднеме од мртва точка, збунет јас сум :lol: ? во досада ќе се јавам - IP препознавам, форум, user, password, login, ко да сум на лесни дроги, ќе се џвака ментал тренинг, ако треба и у три смени, само настанот да трае, само кој пробал, само тој знае, :mrgreen: за што се крева пак галама, кршат штама - еден млад господин и една млада дама :lol: :lol: :lol: :lol:
повели... 8)

_________________
"...to speak the truth it takes bravery,
and no man could stop my flow
because i know what i speak, and i speak what i know..."The RZA


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Maрт 16th, 2009, 6:16 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Jaнуари 29th, 2008, 2:23 pm
Мислења: 306
Кршиме штама да, али со штракање по тастот, :lol:
ма не е битно, да не е досадно само.
Да се дегустира рапот, да се гради макар и на шала,
макар и да се преведе она што пука на сараунд.
Кажи тематика да не мелеме на празно,
досадно е страшно, дај да рокаме на наслов.
За комерцијала или пари,
дрога, живот, такви ствари.
Или што сакаш нема везе,
дај да почнеме од негде.
А сеа ко шо глеаш неам што да кажам више,
ќе продужам другпат до тогаш те чекам да пишеш.
:lol: :lol: :lol: :lol:
Инспирација - што е тоа? :lol: :lol: :lol:
Дај да испосмислиме тема нешо ау на тоа да рокаме да се губиме малце?
Ај позз

_________________
I take on the bravest one
And turn into that bitch ass nigga he was
Cuz, ain't no fakin and no playin
And every word that I say, is every word that I'm slayin


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Maрт 16th, 2009, 9:30 pm 
Отсутен
Модератор

Регистриран: Авдуст 13th, 2005, 12:32 pm
Мислења: 3275
Локација: Битола
Сочуствувам со вас :cry: Добра битка , до последна капка крв. :)
Се шегувам , само напред. :)

_________________
Поет ..


Кон врв
 Профил  
 
Покажи постара тема:  Сортирај по  
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Следна

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Google [Bot] and 5 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до:  
cron
Copyright © 2004-2009 Македонски Рап