Сега е точно : Февруари 25th, 2020, 5:35 am

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ] 
Автор Порака
 Наслов на мислењето: До каде Вака
ТемаИспратено: Jуни 18th, 2009, 2:04 am 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Aприл 14th, 2006, 3:43 pm
Мислења: 273
Локација: Makedonski Brod
добра вечер на сите само да ве поздравам
ова е неизлечлива болест од која нема да оздравам
го сакам срањево зато и го правам
некад мислам дека е бадијала со ова што се гњавам
досадно е па седнав да пишувам на тема
досадно е само што дојдов од втора смена
гледам тука сеуште стара политика
секој за секој само да додели критика
па дај оладете што кур се замарате
дај бре луге друго место побарајте
овде неможеш да покажеш вештина и флоу
само се бламирате само правите шоу
интересно ми е јас го поминав ова време
сега кога гледам слични срања само ми се смее
али како сакате тоа си се ваши права
на грешно место барате пажња и слава
ако сте толку креативни и сте таленти
излезете направете позитивни амбиенти
кренетего срањево на вистинската висина
рокајте од срце само чиста вистина
порака до сите сватете ја лично
доста беше разорување карање и слично
сите заедно да направиме добри моменти
да бидеме реалност а не интернет клиенти
да организираме се подобри и подобри журки
зашто ке се врати времето кога игравме жмурки

Почит


_________________
i si bile dve muvi i se smuvale doshol bumbarot i gi izbumbaril

www.ridotna-smrtta.tk
www.myspace.com/ridot


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Jуни 18th, 2009, 2:09 am 
Отсутен

Регистриран: Maрт 3rd, 2008, 12:31 am
Мислења: 50
Локација: Doma
хмм доста интерсна работа
зашо ми е ок тоа шо ете го кажуваш преку фс :D
и тоа што имаш право
али се на се супер е
не сумњам у тебе сонц
:P :)

_________________
And you cant trust nobody (nobody)
No one (no one)
Im the scorpion


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: До каде Вака
ТемаИспратено: Авдуст 22nd, 2009, 12:02 am 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Maрт 2nd, 2008, 3:20 pm
Мислења: 1012
Локација: Ljubljana, Slovenia
Рики уште се држиш...Активирај се појке! :)


Кон врв
 Профил  
 
Покажи постара тема:  Сортирај по  
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ] 

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови and 2 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до:  
cron
Copyright © 2004-2009 Македонски Рап