Сега е точно : Февруари 25th, 2020, 5:47 am

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ] 
Автор Порака
 Наслов на мислењето: xd ne e dobro ali aj neka ima neso haha
ТемаИспратено: Јули 18th, 2009, 11:16 am 
Отсутен

Регистриран: Јули 18th, 2009, 11:04 am
Мислења: 7
Локација: sviripicino
da znaes mene mi e tesko a Skopjevo e zesko go baram izlezot da go prosetam svetot da go
mirisnam cvetot na zivotot no toa e moeto sranje gospod mi go dal i jas go ziveam i
podrzuvam no seapak ne ke bide loso da vidam neso poveke no toa e Skopjeto mozda ima nekoe
geto te tepaat nadvor a ti vikas teto doaga ona te spasuva od bandite no ke te fatat pazise
ako treba pomos javi se pazi kade gazis i od kade proagas ne
e bitno koj si i od kade doagas
ne im e bitno mozat da trgnat
ostanuvas prgnat sam si sega ti
ajde brat zaplaci vo tvojte losi
sni.


_________________
lapnala mara motorcangli <--> raspeani grobista


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: xd ne e dobro ali aj neka ima neso haha
ТемаИспратено: Јули 18th, 2009, 6:17 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Авдуст 30th, 2007, 5:49 am
Мислења: 1196
Некако ме потсеќаат римиве на РНС.. цветот,Гето,Бандите..

Потруди се повеќе другиот пат.

Поздрав.

_________________
I’m tired of people judging what’s real Hip Hop.


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: xd ne e dobro ali aj neka ima neso haha
ТемаИспратено: Јули 19th, 2009, 2:15 pm 
Отсутен

Регистриран: Јули 18th, 2009, 11:04 am
Мислења: 7
Локација: sviripicino
brat tuka mi falea rimi nekoi i probav da ukradam ali ne ispagjase dobro sea pisuvam nov i kje go stavam pa vidi ako e dobar ako ne niso

_________________
lapnala mara motorcangli <--> raspeani grobista


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: xd ne e dobro ali aj neka ima neso haha
ТемаИспратено: Јули 19th, 2009, 3:42 pm 
Отсутен
Модератор

Регистриран: Авдуст 13th, 2005, 12:32 pm
Мислења: 3275
Локација: Битола
Пиши другар на кирилица

_________________
Поет ..


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: xd ne e dobro ali aj neka ima neso haha
ТемаИспратено: Јули 22nd, 2009, 7:04 am 
Отсутен

Регистриран: Декември 4th, 2008, 8:17 pm
Мислења: 15
Не кради имај свој стил живеј во свој филм те боли дали имаш рима или тој што сере кој бил делувај ко во килл билл тренирај писувај текстови накачувај скилл и продолжи ја по успех потрагата свати ја од рапот пораката не застанувај само оди понатака биди цврст ко катана и после секој ке ти клечи и ке ти ја подава раката!!ххх ова е на шала неми текнуе 7 саат ам ххх не гледам:D позз

_________________
SANTOS


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: xd ne e dobro ali aj neka ima neso haha
ТемаИспратено: Jaнуари 21st, 2010, 11:22 am 
Отсутен

Регистриран: Jaнуари 21st, 2010, 11:05 am
Мислења: 5
slabi rime i ne kradi brat od drugi imaj si svoe ness :)
slusaj :D

http://www.youtube.com/watch?v=qd3Mq3-K ... re=related


Кон врв
 Профил  
 
Покажи постара тема:  Сортирај по  
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ] 

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови и 1 гостин


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до:  
cron
Copyright © 2004-2009 Македонски Рап