Сега е точно : Февруари 25th, 2020, 5:09 am

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ] 
Автор Порака
 Наслов на мислењето: FREESTYLE- The Art of Rhyme Документарец
ТемаИспратено: Ноември 1st, 2009, 11:22 pm 
Отсутен

Регистриран: Aприл 6th, 2008, 1:18 pm
Мислења: 900
http://www.youtube.com/watch?v=_8MLz3yz ... re=related

Ете ви линкот , иначе доста добар документарец ,го имаше порано али го тргнале од јутуб,па еве ,пак го стаиле .. Доста добри фристајлери и групи се појавуваат и нормално ,фс малце :)
пс. Ова е првиот дел, отстрана на јутуб ги имате останатитеКон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: FREESTYLE- The Art of Rhyme Документарец
ТемаИспратено: Ноември 1st, 2009, 11:28 pm 
Отсутен

Регистриран: Aприл 6th, 2008, 1:18 pm
Мислења: 900
пс. од такозвани ,,извори,, дознаам дека можда го има на форум,така да се извињавам ако стварно е така,и нормално нека се делитне :)


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: FREESTYLE- The Art of Rhyme Документарец
ТемаИспратено: Ноември 2nd, 2009, 7:40 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Октомври 2nd, 2008, 9:53 pm
Мислења: 753
Локација: Кисела Вода, Скопје, Македонија
dzole Напиша:
пс. од такозвани ,,извори,, дознаам дека можда го има на форум,така да се извињавам ако стварно е така,и нормално нека се делитне :)


Aбе ја на тебе...на такозвани ''извори'' ти личам бе клошар... :D :D :D кај ти помагам тука...врати малце поштовање... :D :D :D

_________________
Hip-Hop nije fraza koja se pise. Hip-Hop je razlog radi koj ja disem. Rap is what we do. Hip-hop is how we live!!!


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: FREESTYLE- The Art of Rhyme Документарец
ТемаИспратено: Ноември 2nd, 2009, 10:33 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Ноември 29th, 2008, 10:32 pm
Мислења: 122
Локација: Кисела Вода
де бе, шо ако го има...сеа го има пак xD
го глеав, според мене многу добро напраен документарец :mrgreen:

_________________
шкљ.


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: FREESTYLE- The Art of Rhyme Документарец
ТемаИспратено: Ноември 3rd, 2009, 5:45 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Ноември 1st, 2009, 5:35 pm
Мислења: 8
Локација: море ја кај сум вие да не сте..
хаха извори извори... опасноооу докуменарецов бе :D


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: FREESTYLE- The Art of Rhyme Документарец
ТемаИспратено: Ноември 3rd, 2009, 5:53 pm 
Отсутен

Регистриран: Aприл 6th, 2008, 1:18 pm
Мислења: 900
јоу тројца јужњаци на еден ќе ме еат :)


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: FREESTYLE- The Art of Rhyme Документарец
ТемаИспратено: Aприл 22nd, 2010, 7:55 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Декември 30th, 2007, 10:35 pm
Мислења: 732
Локација: Чаир
Е ај дека не е еден северњак...иначе многу добра ствар...мора да се глеа

_________________
Неам потпис...


Кон врв
 Профил  
 
Покажи постара тема:  Сортирај по  
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ] 

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови and 3 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до:  
cron
Copyright © 2004-2009 Македонски Рап