Сега е точно : Февруари 21st, 2020, 7:51 pm

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]
Испрати нова тема Одговори на тема  [ 1на тема ] 
Автор Порака
 Наслов на мислењето: Epa aj da rokame sho ?
ТемаИспратено: Jaнуари 26th, 2010, 12:11 am 
Отсутен

Регистриран: Декември 21st, 2008, 3:37 pm
Мислења: 17
Нема потреба за интро брз на ритам како кола со нитро по едно литро со на шолја се правиш ебач а можеш да ја ебеш само најголемата дроља мислиш имаш болје тим хаха па сте во некој чуден филм земате по еден дим за да сте фаци а по дома ко пиче плачи значи си безвреден си сјебан се правш некој гангстер за тебе сум блокбастер си тастер на дроги без тоа сум се пробил и сум добил тоа сшто го сакам ви вракјам дупло на секој удар не си мудар па после мене идеш на зубар не те мавам прв но ако маваш ке пролее крв сте гнасни како пролив ве серам со молив па долив на нервоза следи сте бледи после секоја строфа се повеке и повекје си катастрофа снемувам рими на лагер но сеуште бодам како дагер дџабе зборам кога нема да сватисх се додека не почнеш да патиш се клатиш на една нога се плашиш и од баба рога до кога вака ова ко правам без мака па па пржуи рака ако имаш респект ако не кој те ебе се понашаш како бебе хејташ дзабе кога сам ке се сјебеш си келеш јас ке си рецитирам и нема да се нервирам се со време ке си дојде а хејтер како тебе лесно ке пројде и дојде време да престанам да рокам посхто поцнав да се потам рокам по цел ден нема застанување нема извинување за крај мало представување јас сум виц и секој ден читам весник шпиц :D

:D :D ејјјјј па ова било интересно за тепање досада :D но хард филингс кој сака нека повели да пише иначе ова е многу безвезе сеа свакјам коа го читам али ај не е битно :DКон врв
 Профил  
 
Покажи постара тема:  Сортирај по  
Испрати нова тема Одговори на тема  [ 1на тема ] 

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови and 2 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до:  
Copyright © 2004-2009 Македонски Рап