Сега е точно : Февруари 21st, 2020, 7:39 pm

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]
Испрати нова тема Одговори на тема  [ 1на тема ] 
Автор Порака
 Наслов на мислењето: Funny :))
ТемаИспратено: Авдуст 22nd, 2010, 2:37 pm 
Отсутен

Регистриран: Авдуст 22nd, 2010, 2:21 pm
Мислења: 1
луѓе на сајтов се прави шема//
за тоа нема дилема//
луѓето тука мак рапот го прават//
допридонес во рап културата даваат//
по цел ден на рап ком мк дремам//
гледам некој нов бит да земам//
овдека се показжува култура//
зато не ти треба цензура//
отвори на форум и започни авантура//
нов топик и ФС на тастатура//
и сите се смејат//
а по цел ден на рап ком мк блејат//

пишете некој коментар мрзи xD
pozzКон врв
 Профил  
 
Покажи постара тема:  Сортирај по  
Испрати нова тема Одговори на тема  [ 1на тема ] 

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови и 1 гостин


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до:  
Copyright © 2004-2009 Македонски Рап