Сега е точно : Февруари 25th, 2020, 4:31 am

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ] 
Автор Порака
 Наслов на мислењето: Propa za izmena (FS!)
ТемаИспратено: Септември 22nd, 2010, 12:38 am 
Отсутен

Регистриран: Септември 22nd, 2010, 12:29 am
Мислења: 2
Пробувам да се изменам, но не се случува често
Трае 5 минути, а после пак СТРИКНО БЕСНО!
Школија Д - ЕНД! Пари? НЕ! Љубов? НЕ!
Господи боже што се случујее....?!
Старо др'тало, све е уствари ради тебе
До вчера ме малтретираше, а сега кој те ебе
Старец беден, правиш солен филм, стварно вреден
За мене е ефтин, пошто го глеав СЕКОЈ ДЕН!
А он упорен, научил да праќа и пораки
Мисли кје омекнам со негови детски текстови
Фала му на бога јас сум здрав и жив!
Покрај мене е мама дури и до последен здив
Незнам од каде оваа сила баш во мене
Овој пат ни солза не ми протече, а срце вене
Уствари, јачината може да е од бога дарба
Никогаш во мојот живот не сум изгубил кладба
И да сум изгубил, сум бил инат и не сум дал
Не дека сум скржав, со сила не давам брат!
Све хиени, све куртони, гледа само да земе
А јас мртов ладен, а овој доле ми дреме...Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Propa za izmena (FS!)
ТемаИспратено: Септември 22nd, 2010, 12:41 am 
Отсутен

Регистриран: Септември 22nd, 2010, 12:29 am
Мислења: 2
-Проба за измена-

СОРИ ЗА ПЕЧАТНАТА ГРЕШКА!


Кон врв
 Профил  
 
Покажи постара тема:  Сортирај по  
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ] 

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови and 2 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до:  
cron
Copyright © 2004-2009 Македонски Рап