Сега е точно : Јули 20th, 2024, 2:26 pm

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]
Испрати нова тема Одговори на тема  [ � теми ]  Оди на страна Предходна  1 ... 40, 41, 42, 43, 44
Автор Порака
 Наслов на мислењето: Re: Прашања до Модератори..
ТемаИспратено: Декември 22nd, 2009, 7:32 am 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

Регистриран: Maрт 26th, 2005, 4:17 pm
Мислења: 2628
Локација: ваму таму
dzole Напиша:
До Митко : Брат,дај дур се средуе форумов да се додадат и нови подфоруми,пошто гледам у последно време се помалку и се едни исти коментираме по темиве, нема нови членови кои ќе дискутираат за посериозни теми .Ова е мое мислење ( не мора да значи дека ќе го зголеми бројот на сериозни членови ) само давам идеја според ова што го гледам :mrgreen:
пс. а за подфорумите би требало сите да одлучиме
Поздрав


А што предлагаш, како на пример?
Мислам дека имаме доволно подфоруми, слободно отварајте сериозни теми и пишувајте на нив или прелистајте малку и пишувајте на стари теми, не е проблем тоа...
Слабо се посетува форумов пошто се вртат многу апла муабети/коментари без везе...


_________________
http://www.myspace.com/SpeciaListMK

„Или ќе чекориме заедно, или ќе умреме како робови“ АГО


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Прашања до Модератори..
ТемаИспратено: Декември 14th, 2010, 8:31 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Jуни 7th, 2005, 8:14 pm
Мислења: 193
Локација: Kozle, Skopje
abe..................kade ima ova search?????? sakam da najdam nesho :)

_________________
everything you do,
you do just for you!


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Прашања до Модератори..
ТемаИспратено: Февруари 19th, 2011, 3:36 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

Регистриран: Maрт 26th, 2005, 4:17 pm
Мислења: 2628
Локација: ваму таму
vali Напиша:
abe..................kade ima ova search?????? sakam da najdam nesho :)


барај на гугл :)

_________________
http://www.myspace.com/SpeciaListMK

„Или ќе чекориме заедно, или ќе умреме како робови“ АГО


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Прашања до Модератори..
ТемаИспратено: Jуни 21st, 2011, 11:44 am 
Отсутен

Регистриран: Jуни 21st, 2011, 2:25 am
Мислења: 6
Praete nesto za da gi privlecite rap-fanovite tuka, Jas imam albanska strana za RAP na 7 Septemvri 2010 e otvorena i gledajte gi Statistikite : Threads: 12.552, Posts: 178.535, Members: 2.714, Active Members: 1.088 . Users active in the past 48 hours: 1466 (607 members and 859 guests) .


Кон врв
 Профил  
 
Покажи постара тема:  Сортирај по  
Испрати нова тема Одговори на тема  [ � теми ]  Оди на страна Предходна  1 ... 40, 41, 42, 43, 44

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови и 1 гостин


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до:  
cron
Copyright © 2004-2023 Македонски Рап