Сега е точно : Aприл 4th, 2020, 4:30 am

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна Предходна  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Следна
Автор Порака
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Ноември 21st, 2008, 7:34 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Септември 10th, 2008, 4:19 pm
Мислења: 523
Локација: Скопје
Стварно дај стајте уште некој снимен фристајл.Поздрав!Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Ноември 28th, 2008, 11:01 am 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Maрт 27th, 2006, 3:46 pm
Мислења: 253
Локација: skopje
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=aKB7lqoB0_g[/youtube]
Го постирав ова више у друга тема али еве и тука ќе ви ставам линк


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Ноември 30th, 2008, 1:43 am 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Септември 10th, 2008, 4:19 pm
Мислења: 523
Локација: Скопје
Супер е мене ми свиѓа.Продолжи така.Peace!


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Ноември 30th, 2008, 3:14 am 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

Регистриран: Maрт 26th, 2005, 4:17 pm
Мислења: 2628
Локација: ваму таму
Дадо има уште мнооооооогу да учиш! ;)
Тоа „неможете со мене“ звучи ретардирано нон стоп ако го повторуваш :)
Мој совет, не го викај се додека не го докажеш тоа :)

бај д веј, добар бит си одбрал ;)

_________________
http://www.myspace.com/SpeciaListMK

„Или ќе чекориме заедно, или ќе умреме како робови“ АГО


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Ноември 30th, 2008, 8:27 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Maрт 27th, 2006, 3:46 pm
Мислења: 253
Локација: skopje
Битот сам го направив а тоа неможете со мене е бед да и самиот пред да го стави другар реков дека е тапа :D


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Декември 29th, 2008, 5:09 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Авдуст 30th, 2007, 5:49 am
Мислења: 1196
Со тек на време све ке биде друже.. Во глобала интересно фс..
Но има некои зборови.. на пример тоа специјалист што го спомна.. такви ствари не ти се потребни...

Поздрав.

_________________
I’m tired of people judging what’s real Hip Hop.


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Jaнуари 9th, 2009, 5:32 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Јули 6th, 2006, 6:42 pm
Мислења: 576
Локација: bair
супер е брат ... ако некој досеа мавал фристајл ке сфати дека ок е ова... јас на пример уште не можам да се одвикнам од некој фрази со на секој 5-6 стих ги кажувам од шо нема шо да кажваш.. така да така ти го сфаќам ова неможеш со мене или како и да е.. океј е .. ај и јас ке се снимам некој ден :lol:

_________________
R.I.P. souls..


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Jaнуари 9th, 2009, 6:47 pm 
Отсутен
Модератор

Регистриран: Авдуст 13th, 2005, 12:32 pm
Мислења: 3275
Локација: Битола
cARTEr-RaP Напиша:
супер е брат ... ако некој досеа мавал фристајл ке сфати дека ок е ова... јас на пример уште не можам да се одвикнам од некој фрази со на секој 5-6 стих ги кажувам од шо нема шо да кажваш.. така да така ти го сфаќам ова неможеш со мене или како и да е.. океј е .. ај и јас ке се снимам некој ден :lol:


Ти фс маваш бе ? :)

Ај јави некој ден , ќе рокаме.

_________________
Поет ..


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Jaнуари 9th, 2009, 8:35 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Јули 6th, 2006, 6:42 pm
Мислења: 576
Локација: bair
:lol: :lol: ееееее брате јас сум картер :lol:

_________________
R.I.P. souls..


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Jaнуари 10th, 2009, 2:02 am 
Отсутен
Модератор

Регистриран: Авдуст 13th, 2005, 12:32 pm
Мислења: 3275
Локација: Битола
cARTEr-RaP Напиша:
:lol: :lol: ееееее брате јас сум картер :lol:


Јави дибеку. :)

_________________
Поет ..


Кон врв
 Профил  
 
Покажи постара тема:  Сортирај по  
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна Предходна  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Следна

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови and 5 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до:  
cron
Copyright © 2004-2009 Македонски Рап