Сега е точно : Jуни 16th, 2019, 1:18 am

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ] 
Автор Порака
 Наслов на мислењето: Podzemjeto - Probaj (Live @ Castro, 12.02.10 f. Timbe)
ТемаИспратено: Февруари 24th, 2010, 3:00 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

Регистриран: Jуни 14th, 2004, 12:31 am
Мислења: 894
Локација: Tetovo , Brooklyn


Подземјето - Пробај - ДЏеј Војникс Он Да Турнтаблес


Pozz


_________________
I'll be Brooklyn till i die!


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Podzemjeto - Probaj (Live @ Castro, 12.02.10 f. Timbe)
ТемаИспратено: Февруари 25th, 2010, 1:35 am 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

Регистриран: Maрт 26th, 2005, 4:17 pm
Мислења: 2628
Локација: ваму таму
„Ја сум душевно болен добар рап да чуем“ :!:

Топ бррррррраќа!! Оној до тебе е Љаљо или? Не ми личи на Нинџа :)

Поздрррав!!

_________________
http://www.myspace.com/SpeciaListMK

„Или ќе чекориме заедно, или ќе умреме како робови“ АГО


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Podzemjeto - Probaj (Live @ Castro, 12.02.10 f. Timbe)
ТемаИспратено: Февруари 28th, 2010, 6:51 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Aприл 3rd, 2005, 4:48 pm
Мислења: 1567
Локација: "...I appear everywhere and nowhere at once..." - Veles
многу е мал клипот бе ееееееее алоооооооо кратко еееееее
дајте нешто подолго пичку матер!
поштуам тетово. респект до лудава екипа! знаете што мислам за тој дел на макрапот :twisted:
почит
мир!

_________________
"...to speak the truth it takes bravery,
and no man could stop my flow
because i know what i speak, and i speak what i know..."The RZA


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Podzemjeto - Probaj (Live @ Castro, 12.02.10 f. Timbe)
ТемаИспратено: Maрт 24th, 2010, 10:21 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Октомври 2nd, 2008, 9:53 pm
Мислења: 753
Локација: Кисела Вода, Скопје, Македонија
Партали..ломови..ебење...нз..прекрасно..волшебно..браво !!!! :D :D :D

_________________
Hip-Hop nije fraza koja se pise. Hip-Hop je razlog radi koj ja disem. Rap is what we do. Hip-hop is how we live!!!


Кон врв
 Профил  
 
Покажи постара тема:  Сортирај по  
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ] 

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови и 1 гостин


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до:  
cron
Copyright © 2004-2009 Македонски Рап